Dobreee, ha-ha-ha.
Ja som od neho o dost starsi (mam 73 rokov).
Ked som ja koncil VS, on mal 9 rokov, takze vtedy este "tahal dreveneho kacera na snurke", ako sa zvykne hovorit.
Keby som ho aj poznal, urcite by som nezverejnoval jeho prave meno, ako to robi on.
Respektoval by som pravidla diskusie.
On vsak nikdy svoje prave meno nepovie, lebo by si kazdy mohol "overit" jeho vystatovacne dristy o svojej osobe.
Regulienka,
pripustam.
Ak to vsetko naozaj sam o sebe v prispevkoch popisal, bude to asi pravda.
No moze to byt aj jeho sebalutost a vystatovanie sa, resp. vystavovanie svojej osoby na obdiv pre urcitych jemu podobnych ludi.
No zatrpknutost, a nie mala, v nom urcite je.
Je to, tak povediac, internetovy schizofrenik.
Viackrat som rozmyslal o jeho myslienkovom svete.
Bud je to zatrpknuty starec, ktoremu cely svet "ublizuje", a on sa za to msti, alebo je to polutovaniahodny clovek, ktory potrebuje pomoc, no ta akosi neprichadza.
On si takto svojim sposobom vyzaduje pozornost, co dviha jeho ego.
No. ale to si mal tieto linky uviest v blogu.
Ten, co si tam uviedol, vobec nerozsiroval informacie
Inak sa potom tazko "cita medzi riadkami", ako hovoris.
Tu Ciganikovu si prilis vychvalil.
Vyskakovala ako cert z krabicky, moderator jej daval najviac casu - mala celkovo viac casu ako ti dvaja z opozicie dohromady.
Moderator bez hanby daval o dost viac priestoru koalicnikom ako opozicnikom.
To je u Ciganikovej priznacne v kazdej TV debate.
No a za ten cas omiela jedno to iste - preto sa ti zda, ze vela povedala.
Niekedy pri tom vsetkom nepovie skoro nic rozumne.
Alebo, ze by si ty pozeral inu relaciu ako ja????
kormidlo,
kde a ako mu to vytkla (uvadzas to v nadpise)???
Nenasiel som ziadnu vytku Kiskovi ani v tvojom blogu, ba ani v Novom case, kam si uviedol link.
Rad by som si to osobne precital, kde Remisova vytkla Kiskovi daňové podvody a stretnutia s mafiánmi.
Regulienka,
on tych nickov ma, resp. mal, ovela ovela viac.
Raz pouziva jeden, raz druhy, inokedy aj niekolko subezne.
Povedal "predseda" statistickeho uradu a "popredny" slovensky historik Pupusssko.
To ty, estebak z minuleho rezimu a riadna sv..a este stale, si dovolujes ohovarat a vyskakovat ako cert zo zapalkovej krabivky????
Tvoj boh ta vidi.
Pojdes do pekla.
Pupusssko, tak dlho uz pichas a este si nedosiahol vyvrcholenie???
Je to vsade.
Pomaly uz aj u ortopedov, internistov, neurologov, kardiologov, pneumologoov, dokonca u geriatrov, atd.
Vsade sa uz zacina, zatial len u specialistov, platit.
Nebude dlho trvat a bude to, zial vsde tak, ako u stomatologov.
To je ta slubovana "reforma" zdravotnictva.
Este som zabudol homosa, plagiatorov, ...
Keby len to - dalsi je psychopat, dalsia babkarka, ina je bacharka atd.
Skoda pokracovat.
Ak myslis pod slovom "terajsiemu" stavu Matovicovo/Hegerovu vladu, tak suhlas.
Inak si ..., lebo nevies nic.
Zrejme si nezachytil, kolko ambulancii sa rusi kvoli nedostaku lekarov.
Nie som nejako obzvlast chory, ale od r. 2020 som zazil zrusenie troch roznych ambulancii a jedna dalsia zaviedla nehorazne vysoke poplatky.
Ej, Zala, Zala, ty zradny skunk, darmo sa snazis podlizovat.
Teba uz nikto nikdy nikde nevezme.
Zostanes len psom stekajucim za plotom.
V zdravotnictve treba nieco ine, nie zasadne reformy.
Tam treba lekarov, ktori chybaju, nerusit ambulancie a pozriet sa "na zubok" spekulantom.
Vselijaki vukukovia si totiz zacinaju vyberat od buka do buka v ambulanciacjh peniaze - 20, 30 i viac EUR za navstevu, z ktorej sa prakticky nic nedozviete, lebo si vas budu "setrit", t.j. predvolavat vas castejsie, aby na vas dobre zarobili.
To obycajneho cloveka diskvalifikuje zo zdravotnej starostlivosti.
Najma stari ludia, s biednymi dochodkami, nemaju na navstevu takych "lekarov" peniaze.
Vsetko speje k tomu, ze sa bude platit za vsetko, ako to uz je u stomatologov.
Ale, ale, xze neukazala prstom?
Praveze ukazala, a to velmi negativnym sposobom na Fica, nie celkom negativnym na Pellegriniho a ziadnym na vladnych zastupcov.
Odporúčame