Koaličné zemetrasenie?
Z toho tvojho krku Remisovej, Repa, uz davno mala, obrazne politicky povedane, "padnut" hlava.
Ta "dama", ktora nic vo svojej funkcii neurobila, uz mala zmiznut z politickej sceny.
Snahu mozno mala, ale riadit ludi (v jej ponimani babky) nemozno takym sposobom, ako to robi ona,
A myslim to nielen na oblast, ktoru jej zverili ako ministerke, ale aj v samotne strane zaludov.
Keby od nej ziadali (a mali by ziadat) jej nadriadeni nejaky odpocet vysledkov jej posobenia vo funkcii, asi by to nedopadlo dobre.
Nechcem tvrdit, ze v strane zaludov to robila lepsie.
Tam vsak mala na krku "vretenicu" - Kolikovu.
Ta sa napokon vyfarbila - za funkciu ministerky robila vseto.
Isla tam dokonca cez mrtvoly, skutocne mrtvoly.
Ta by sice nejaky odpocet vysledkov dala, ale pre ludi to je horsie, ako keby neurobila nic.
Taky odpocet bu bol velmi nelichotivy.