To preto tak Ursula drzi palce tej nasej plagiatorskej "vlade".
Dokonca este chvali aj nase "pravne reformy".
To preto tak Ursula drzi palce tej nasej plagiatorskej "vlade".
Dokonca este chvali aj nase "pravne reformy".
To je naozaj ta "prava" sprava, ktoru treba dat medzi najvyznamnejsie, najma v dnesnej politickej situacii, ked ide o to ci Slovensko bude absolutne nepravnym statom.
Ta krava sa vsade pretrca a ukazuje co najdrahsie ma na sebe, na syncekovi a co ja viem kde, prezentuje sa na niekolkych drahych dovolenkach do roka
A potom sa cuduje, ze ju vykradnu???
Je velmi smutne, ze aj Pravda sa stala az takym bulvarom, a to uz dost davno.
Eeeej, veru pravdu vravis.
A to pritom ta "lepsia" prokuratura (samozrejme ta Lipsicova) bude mat vzdy pravdu, a tu "horsiu" (Zilinkovu) pre necinnost zrusia.
Tak si to asi predstavuje vladnuca NSDAP OLAjNO na cele s Psychopatovicom.
Az teraz chapem predvolebne slova tohoto naruseneho cloveka (rovnako ako bol Hitler), ze chcu byt ako NSDAP.
Psychopatovic musel mat tazke detstvo.
Bud boli rodicia na neho zli, alebo on bol nezvladnutelny, to vie najlepsie on sam
Viem si velmi zivo predstavit, ze trhal nozicky drobnym zivocichom (napr. rohace, muchu a pod.), ci zabam, topil (alebo sa aspon pokusal topit) macence.
Proste nieco take, ako Maco Mliec Horuci v Jergusovi Lapinovi.
Vo svojej funkcii chce trestat vsetkych, ktori odhalili jeho trestnu cinnost s colnymi a danovymi podvodmi, s jeho podvodnym ziskanim vysokoskolskeho diplomu a pod.
Bravoooo. pan Murin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++ ++++++++++++++
Co ma co spolocne pandemia s porusovanim zakonov a demokracie samotnej uzkou skupinou ludi (popisuje ich p. Murin) na Slovensku???
Zeby pan bol nejaky vladny ci Lipsicov trol?
oprava: ... mna.
Satek, ozyvas sa prave dnes preto, ze sa chces dostat do tej komisie, co idu skladat????
oprava: ... mna.
Satek, ozyvas sa prave dnes preto, ze sa chces dostat do tej komisie, co idu skladat????
Satek,
ty si uz dlhe roky zatrpknuty.
Z niecoho vinis nejaku predchadzajucu vladu, ze si nedosiahol to, co si chcel dosiahnut.
A obvykle sa pridavas resp. zapajas do zlomovych situacii, ako je ta dnesna, a znova chces vytazit cosi pre seba.
Podla man to nie je seriozne.
Ak nieco chcem, tak nevajatam a bojujem.
Dnesna situacia s takmer dvojrocnym zatykanim, (ne)vysetrovanim, ale vaznenim, nie je OK.
To by si mal, ako byvaly vysetrovatel vediet.
Tak, tak, je to pravny hnup.
Doteraz bol kdesi schovany, kym to islo tym (podla neho) "spravnym" smerom.
Teraz, ked sa to pomaly zacina obracat, zacitil prilezitost, ze sa moze blysnut a bojovat za tych "spravnych".
Akoze v zlomovych casoch nebojacne "podpori" sucasnych mocipanov.
Mozno mu z toho aj nieco "kvapne".
Pravda, ak to dovtedy cele nepraskne.
Na nasom milovanom Slovensku takmer vsetci vzdelani ludia ovladaju gramatiku.
Takze ty tu bud nezijes, alebo si nedouk.
Co keby si vycestoval ty - napr. do tvojich milovanych USA.
Neviem sice naco, ale ...
A z tolkej lasky dnes vypli Smer sd z facebooku.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Predsa sa zacina schodza NR SR, ze????????????????????
SUHLAS.
Hlavne jadro blogu - Vatikanska zmluva.
Stali sme sa nou vazalmi Vatikanu.
Papez pri sucasnej navsteve to potvrdzuje, a nasi falosni vodcovia statu tiez.
On svojou prezentaciou pompeznosti a oni prezentujuc hlboky predklon a podriadenost "sefovi".
Madarsko taku zmluvu s Vatikanom nema, tak ziadna pompeznost a len par hodin navstevy v Budapesti.
A samozrejme ovele ovela mensie naklady na ppobyt papeza..
Danis,
ked nemas o com pisat, tak si vyber temu, ktorej rozumies (ak vobec taka existuje).
Neplet sa tendencne do veci, ktorym vonkoncom nerozumies.
K bodu 2 tvojho blogu:
Madarsko nema Vatikansku zmluvu, Slovensk, zial, ma (je tak akymsi lenom Vatikanu).
Preto ta strohost a kratka dlzka navstevy papeza v Madarsku, a ta "velkolepost" a 4 dni navstevy na Slovensku.
Odporúčame