Co znamena DSC?
Nemas pojem o case a ani nerozumies pisanemu textu.
Typicky dnesny pubertiak, v skole ho nic nenaucia a "v apatece nekoupi".
Pozri si datum, a hlavne cas, kedy bol moj prispevok zaevidovany v diskusii, a MOZNO pochopis o ktorom zapase som pisal.
Ak nie, tak uz ti asi niet pomoci ty "FILOZOF".
Prilis neoslavujme.
Ak ratame silu timov podla dravosti a utocnosti, tak sme prehrali na celej ciare.
Hrali sme viac dozadu ako dopredu.
Ak by Poliaci nemali "drevenych" strelcov, dostali by sme aj 5 golov.
Rozhodli dve nahodne individualne akcie - Makova sikovnost a Skriniarova pohotovost.
Sila resp. slabost nasho muzstva sa preveri v dalsich zapasoch.
Repa,
zda sa, ze neveris vo vojnu policajtov, ale veris "svatemu" Mikulcovi.
A to sa nehanbis napisat to do "mienkotvorneho" media?
Zaradujes Pravdu medzi tzv. media ako su DennikN, Sme, ci aktuality.sk.
Veril som, ze aspon Pravda napisala sem-tam pravdu.
No, uz prestavam verit.
''Co je dovolene bohovi, nie je dovolene volovi', hovori stare latinske pruslovie.
Mozno teraz niekde zalezeny pod kamenom naozaj posobi.
Verejne sa vsak neotrca.
ALE to, co robi dnes, vsak nesuvisi s Gorilou, o ktorej bola rec vyssie.
To sa musis spytat jeho.
Ja som nenarazal na Zidov, ale suhlasil som s nazorom autora na toho "chcipaka" Stoltenberga.
Takyto uradnicek by nemal byt na cele NATO.
Aj tak je tam len ako dosadena figurka resp. babka, aby sa nemohlo povedat, ze NATO je v podruci USA.
No jasne, hned je to sympatizant krajnej pravice.
Ved predsa taky nemoze ohrozovat "lavicoveho" prezidenta, ze?
To u nas by si velka vacsina vlady i s prezidentkou zasluzili nielen facku, ale aj (pre istotu) miernu nakladacku.
Emil,
uz si niekedy niekde videl, ze by niekto vysetroval a odsudil sam seba?
Ved to bola Dzurindova vlada s Miklosom, Lipsicom, Malcharkom, popri nej Krajniak, neslavne znamy Mikulec a ....
O Malcharkovi uz dlho dlho nic, veselo si podnika.
Miklos, ktory zruioval slovensku ekonomiku privatizaciou v prospech zapadu, uz zase vystrkuje rozky - naposledy na kongrese SAS.
Lipsic sa tvari, ze sa nic nestalo, ba vyziera stat v novej nezasluzenej funkcii, podobne ako Mikulec.
Krajniak je opat na vyslni - dokonca je ministrom v oblasti, kde moze najviac "pomoct" ludom.
Esteze aspon Dzurinda ako-tak mlci.
Danis,
co ta je po Kremli.
Radsej sa staraj o to, co sa deje na Slovensku.
To ta neznepokojuje, alebo ta za tvoju necinnost v tomto smere a mimoriadnym aktivitam proti Kremlu niekto velmi dobre plati???
Spravna otazka, a je este otazne, ci otcom nebol brat ci otec.
Ale ved aj Herak pochadza z toho prostredia.
Tak co sa cudovat?
No to je preto, lebo si stale a stale tlacia nicim nekryte dolare.
Uz s tym zacala aj EU a tiez tlaci nekryte eura.
Bola 30 000.
To mi nevyvratis.
Viem to, lebo som ju mal a velmi nam pomohla v rodine.
Bol na nej velmi maly urok.
Velmi dobre boli aj bezurocne ROH pozicky.
Aj take som mal, raz 15 000 a raz 5 000.
Nic v zlom.
V LGBTI prostredi je mozno za fesaka.
Ako heterosexualovi sa mi vsak vobec nepaci.
Myslel by som si to aj vtedy, keby som nepoznal jeho sexualnu orientaciu.
Ja ich uz nebudem potrebovat, mam svoj.
Je z tych, co postavili za Husaka, ako som pisal vyssie, ale stale funguje aj po takmer 50-tich rokoch.
Nedavno som ho zrekonstruoval - vymena vane za sprchu, obklady, dlazby, kuchynska linka a pod.
O tych, co postavi Kollar, ak vobec postavi, sa to sa asi nebude dat povedat.
A co Herak z parlamentneho OLAjNO????
Ten nie????
Odporúčame