V povodnom prispevku, na ktory som ja reagoval, si spominal aj, ze Rusko nie je ani politicka velmoc.
Takze preto.
A este dodam, ze ani nevies ako sa v tomto, teda politickom, smere hlboko mylis.
Sport je sport, niekedy sa dari, niekedy nie, no bez vrcholoveho sportu sa da vyzit.
Ale vo vojne nie.
Vojna je vojna a sport je sport.
Ak nie si na hlavu padnuty, tak to iste chapes.

