Uzitocny idiot?
Ako pre koho.
Pre Slovensko je len ten - no bez privlastku.
Uzitocny idiot?
Ako pre koho.
Pre Slovensko je len ten - no bez privlastku.
Korcok - verny sluha (ba az poskok) US administranivy a nie slovensky minister zahranicnych veci.
Ked padne tato vlada, dufam, ze si uz v diplomacii ani nepinkne a pojde k lopate.
No, taketo k..vy sa vzdy vedia pichnut do nejakeho zadku - napr. cez mimovladky.
Tvoja reakcia je nejaka divna.
Prilis fandis Zidom a kryjes ich politiku apartheidu.
Neviem uz kolky "dozadu" USA prezident vytvoril s vedenim Izraela tzv. "cestovnu mapu" k vytvoreniu statu Palestina.
Zial, zostala a asi uz aj zostane iba na papieri.
Izrael obsadzue palestinske uzemia, Palestincanov vytlaca do nehostinnych koncin podobnych pusti.
V prave su Palestincania, no Izrael kryty velkym bratom z USA a aj "mensim" bratom z Velkej Britanie si moze dovolit cokolvek.
Vrazdenie civilneho obyvatelstva vratane zien a deti sa poklada za spravne, a boj Palestincanov za svoje prava sa nazyva terorizmom.
Taka je pravda o Izraeli.
S Dzurindom mas pravdu, ale ze by Figel bol diplomatom???????
To mi je novinka!!!!
Pokial viem, tak skoncil nejaku "potratovu" vysoku skolu a cosi, nejaku nadstavbu, este na zdravotnickej Krcmeryho skole.
To, ze ho vyslali katolici do Bruselu, ze tam vraj "bezplatne" bude posobit ako nejaky "agent" ohladne roznych cirkvi, este neznamena, ze je diplomatom.
Odvtedy o nom ani nie je pocut - ako ked kamen do vody hodis.
Bol a asi aj je bigotny katolika a vo vsetkych funkciach bol absolutnym neschopakom
To akoze Zidia nahanaju jednotlivcov-vodcov Palestiny a bombarduju "sirokopasmovo" hlava-nehlava cele uzemia
pricom obetami su aj deti???????????????????????
Zbytocne sa rozculujes, pri volbe przidenta islo o vysoku hru.
Najprv odstupil ten - ani meno mu uz neviem - a potom tesne pred volbami skokom jej narastli preferncie.
Ktovie ci to nebol volebny podvod.
Domnievam, ze prave tie mimovladky, ktore spominas, boli rozhodujucou "praxou".
Takych US ambasada potrebuje.
O tej skvrne mas asi pravdu, no ten tvoj navrh inej zostavy by nebol mensou skvrnou, ba bol by mozno este vacsou.
Ak uz, ako hovoris, dobrovolne nasilu Zidia opustali osady.
Vyzera to "dojemne".
ALE, tie vsak Izrale nepravom ziskal uz pri vzniku statu Izrael pod kuratelou USA a GB, o tom som uz v predoslom prispevku pisal.
Lahko je zabrat na zaciatku kus uzemia a potom kusok opustit.
Ak uz, ako hovoris, dobrovolne nasilu Zidia opustali osady.
Vyzera to "dojemne".
ALE, tie vsak Izrale nepravom ziskal uz pri vzniku statu Izrael pod kuratelou USA a GB, o tom som uz v predoslom prispevku pisal.
Lahko je zabrat na zaciatku kus uzemia a potom kusok opustit.
Jasne, ze mier, ale aj pre Palestinu.
A ten nikdy nepride, lebo Zidia sa prilis roztahuju, obsadzuju stale a stale nove uzemia a Palestincov zatlacaju do nehostinnych oblasti podobnych pusti.
Dokonca Zidia dlhohobo drzia Golanske vysiny patriace Syrii.
Jasne, ze Palestincania si chcu udrzat svoje uzemia (okliestene uz pri vzniku stau Izrael) a chcu svoj palestinsky stat.
No jeho vznik zdrziava nielen Netanjahu, ale aj jeho patroni vo Washingtone a v Londyne.
Uz dost davno bola prijata akasi "cestovna mapa" tym smerom, ale nikto sa nikdy po nej nevydal.
No a potom to takto dopada.
Palestincania chcu svoje, ale Zidia to, co uz nepravom maju, nepustia.
Hrabivost Zidov je znama aj z davnej minulosti.
Tie navrhy sice idu z parlamentu, ale su to vzdy nejake navrhy, nejakych ludi, ktore niekomu vyhovuju a niekomu nie. Preto som pouzil slovoo nejake.
Sudcov US menuje prezidentka na zaklade nejakych navrhov.
Takze ona ich moze aj NEVYMENOVAT.
Ak ich vsak vymenuje, a oni su neschopaci alebo politicky orientovani, tak je za to zodpovedna ona.
Podobne je zodpovedna aj za to, ze "spustila" tzv. Hegerovu (v skutocnosti vsak 2. Psychopatovicovu) vladu a aj za to, ze aj ked sa ukazuje kam nas tato vlada taha, oddaluje referendum.
Je zodpovedna za vsetko co kedy vymanuje, ak to vymenovane zlyha.
Zda sa, ze tu niekto z vladneho kosiara nasadil velmi "pracoviteho" trola z liecebneho ustavu.
Len co zacal, uz ma 123 prispevkov.
Alebo, ze by to bol nejaky stary "mazak" pupussskoviteho typu po zmene nicku????
Len tak mimochodom, mas velmi vystizny nick.
Akoby prehovoril sam pacient psychiatrickeho liecebneho ustavu.
Nechapem, co tym chces dnes povedat.
MM uz davno vo funkcii nie je, ba ani jeho nastupkyna, ktora je teraz v Hlase SD.
Preco sa neobracias na sucasnu ne-ministeku kultury Milanovu.
Inak s tym, aby sa tie knihy citali a tie filmy pozerali plne SUHLASIM.
Mam po 70-ke, takze to boli knihy mojho detstva.
Niektore boli povinne citanie - napr. Cenkovej deti, Jano, atd.
Obzvlast rad som mal L. Ondrejova a aj jeho Zbojnicku mladost.
Tu revitalizaciu spominanych diel vsak sucasna ne-vlada nepodpori, lebo dnesok chudobnejsich ludi sa zacina podobat na osudy hrdinov spominanych knih.
Takze iba tolko som chcel povedat.
Asi si prespala dobu, to po Kiskovi Caputova doplnila US svojimi ludmi, ba aj predsedu US.
Ak si zena, tak si riadna ona, ak si chlap, tak si riadny ony.
Tak mi to pri tebe vychadza.
Odporúčame