Cyperske schranky???
A nema tam nahodou schranku(y) aj Matovicova Pavlinka????
Cyperske schranky???
A nema tam nahodou schranku(y) aj Matovicova Pavlinka????
Tak prepac, myslel som si, ze o Blahovi.
Nabuduce bud o trochu menej tajnostkarsky.
No, Blaha bol za minuleho rezimu male dieta, takze komunistom asi nemohol byt.
A okrem toho nie je liberal v zmysle slovenskych "liberalov", skor ich radikalne kritizuje.
Takze zase si netrafil, ako obycajne.
Najprv si zisti kto je kto, a potom si otvaraj svoju nevymachanu papulu.
Juraj Petrovic, kedysi zvany Koksak (dnes sa uz za toto "primenie" hanbi a neuvadza si ho) bol od pociatku buricom vo vytahovej strane OKS. Vytahovej dvojnasobne:
1. cela strana sa zmestila do vytahu
2. vzdy sa s nejakou inou stranou vyviezla (i ked nie uplne cela) do parlamentu.
V poslednych volbach sa vyviezli s OLANO.
.
Je to, a bol to vzdy, pri kazdych volbach, volebny podvod.
Nikdy sa totiz kvoli tymto politickym trpazlikom nezvysoval prah pre vstup "nositela" (teraz OLANO) z 5 na 7 percent.
Ani teraz, ked vysli vytahom OLANO.
V OLANO sa vyviezlo do parlamentu v poslednych volbach viac takychto trpazlikov (katolici, Cigani, OKS a viaceri dalsi) - a vobec NIC sa nedeje.
Len tak mimochodom, na sucasnej vlajke Bieloruska, pokial viem, su farby cervena a zelena plus pri zrdi je akysi zvisly uzka pas s nejakym symbolom.
Alebo uz i vlajku, t.j. narodne farby, chcu Bielorusku vnucovat?
S "elektrickou vyrobou"???
Taky termin nepoznam.
Poznam len terminy instalovany vykon a mnozstvo vyrobenej elektrickej energie.
Mas na mysli vyrobenu elektricku energiu v GWh (teda v gigawat hodinach)???
No, nahoda to urcite nebude.
Je potrebne mat US army na hraniciach neposlusneho Lukasenka.
Ach Poliaci, Poliaci.
Dobrovolne si volat okupantov na vlastne uzemie, to uz je len politika.
To sa az tak bojite????
Malinova,
vseci tu trepete.
Autor mal na mysli asi to, ze v katolickom chrame tvrdila, ze sa modli, no zabudla uviest ku komu.
Pritomni si asi mysleli, ze k ich bohu, co nebola pravda.
Takze ich vlastne zo zistneho dovodu (kvoli snahe o zvyseniu oblubenosti u katolikov) podviedla.
Ona im totiz "zabudla" povedat, ku ktoremu bohu sa modli.
Bud rad, ze Slovensko obisiel.
Jeho navstevy nie su bohvieco.
Nic dobreho z nich nevzide.
Trepes.
22 500 MW ????? Azda GW.
Podobne u nas 7 000 MW ??? Azda GW.
Fidel bol aj v Bratislave. Bolo to zaciatkom 70-tych rokov, tusim v r. 1972 alebo 1971. Nepamatam si presne. Co si vsak pamatam je, ze siel v otvorenom aute po dnesnej Spitalskej ulici. Pritom stal a salutoval.
+++++++++++++++++++++++
Stale viac a viac sa ukazuje, ze virus bol umelo vyvinuty, pusteny do obehu (ci uz umyselne, alebo nestastnou nahodou) a teraz nikto nevie ci s tym.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +
Odporúčame