Vies ako pomohol mne - odhalil STB-ackym sposobom moju skutocnu identitu?
Poznam vsetky jeho nicky, no na jeho uroven - aby som odhalil jeho "pravu" tvar (teda jeho skutocny identitu) sa neznizim.
A nie som v tom poznani sam.
Vies ako pomohol mne - odhalil STB-ackym sposobom moju skutocnu identitu?
Poznam vsetky jeho nicky, no na jeho uroven - aby som odhalil jeho "pravu" tvar (teda jeho skutocny identitu) sa neznizim.
A nie som v tom poznani sam.
A vraj Blaha celi obvineniam aj za popieranie a schvalovanie holokaustu.
Z toho, co o tom viem - videl som na fotografii prezidentku so sveckou v ruke, za co Nicholsonova Blahu zalovala, som si nevedel spomenut, ci prezidentka alebo Nicholsonova su Zidovky. Ak nie, tak o com to je???
To vies, diplomat ta vie poslat do zadku takym sposobom, ze sa este na to budes tesit.
Priznala sa mirsa, ze je nechapava. a ze nedokaze citat s porozumenim.
A to uz je dnes pre slnieckarskych trolov priznacne.
Co uz s nimi.
Ej, veru dobre vravis.
Putin nie je idiot, aby pripustil rozpad Ruska len preto, ze by sa to maximalne hodilo USA a EU.
Okrem ineho by sa po "ziaducom" majdane v Rusku lahko dostali k surovinam, pode, vode a mnohym dalsim "komoditam".
Jedine suverenita moze Rusku pomoct v dnesnom svete. A zda sa, ze aj obcania to v Rusku chapu.
Radsej by mal zvladat boj sam so sebou a so svojou paranojou.
Nuz, ale kto chce kam, pomozme mu tam.
S Jakesom nemusis suhlasit, ale ten nikdy neprevratil kabat. Stal si proste za svojim nazorom cely zivot a nikdy ho nezmenil.
Taki ako ty menia nazory po kazdych volbach, ba casto aj medzi nimi.
Aj tak "opatrne" sa to da povedat, ako si to povedal ty.
Lenze ja som "drzy" a len tak "medzi riadkami" som sa "naivne" pytal, ze co sa USA maju co starat do Juhocinskeho mora.
Kde lezia USA a kde je Juhocinske more.
Aj to, samozrejme viem, nepotrebujem vysvetlovat.
Ale, ze to boli Ciganski vyrastkovia, o tom v clanku ani muk.
Kde sme to dospeli???
Mame sa tesit na starobu alebo este viac na inkluziu Ciganov do spolocnosti??
To je otazka priam hamletovska.
Este dodatok.
Cina nie je Venezuela, kde si mozu utierat USA svoje spinave bagance.
Take "pozvania" si USA vedia zabezpecit - napr. ekonomickym vydieranim. To svet uz pozna.
Stale nechapem co s tym maju mat USA a ich vojenska pritomnost v Juhocinskom mori? Zeby zasa ta US "demokracia" sirena armadou?
Co je koho do toho, ze Benova je tehotna?
To je hadam jej sukromny problem a nie vec politiky.
Seriozny dennik, za ktory este Pravdu pokladam v porovnani s mediami ako Sme, Dennik N, aktuality.sk a pod., by o takych veciach nemal vobec pisat .
Prenechajte to bulvaru a tym trom vyssie menovanym mediam, ktore tiez patria medzi bulvar, ale este zakernejsi ako je klasicky.
Pisem to nie preto, ze by som Benovu mal v oblube. Skor naopak.
Ale tehotenstvo je vec zeny a nie bulvaru.
To vies, ten je tak hlboko v americkom zadku, ze nic nevidi, ani nepocuje. Iba ked si USA prdnu, tak z toho vydedukuje, ze ich treba pocuvat, lebo inak ho oseju.
A co ma"oficialne" odmientnutie USA narokov Ciny spolocne so situaciou v Juhocinskom mori???
Ked uz je to problem, tak tu mame OSN a nie USA, aby sa tym zaoberali, ci dokonca cosi odmietali.
Co vobec hladaju USA v Juhocinskom mori ??
Ak by sa cinske lode objavili niekde v Karobskom mori, ci nebodaj pri Floride, potom by mali USA co odmietat.
Nuz, verim vam. ale to by sa tie dva obrazky museli dat otvorit. Inak to, zial, nedokazem posudit.
Takze na najvyssich postoch mame podvodnikov, vratane premiera, predsedu parlamentu ba i ministra SKOLSTVA.
Podvodnik bude zodpovedat za vzdelanie a moralne kvality nasich deti a vnukov????
Uvidime ako sa tento byvaly holic bude branit dalej.
Boris mu dal priklad "ako na to".
Takze na najvyssich postoch mame podvodnikov, vratane premiera, predsedu parlamentu ba i ministra SKOLSTVA.
Podvodnik bude zodpovedat za vzdelanie a moralne kvality nasich deti a vnukov????
Uvidime ako sa tento byvaly holic bude branit dalej.
To vari nie je na trestne oznamenie, nadrzany juncek????
Odporúčame