Co je to za logicky nezmysel?
Aj si niekedy precitas po sebe to, co napises?
Co je to za logicky nezmysel?
Aj si niekedy precitas po sebe to, co napises?
Ja nic nepresuvam.
Iba hovorim o tom, co som videl na vlastne oci.
Na viac sa z papuckovej kultury pri PC nezmozes???
Benova, o 2 roky (mozno i skor) sa vas (terajsej vlady) budu pytat, co ste urobili resp. skor co ste neurobili vy.
Pokladam ta za pomerne inteligentnu a vykonavas tu, na blogu Pravdy, priam heroicky "novinarsky" vykon.
Nechapem sak preto, preco ty robis podrztasku neschopakovi Prockovi a nie on tebe.
Nuz ale "hierarchia" je "hierarchia", vsak??
Mozno sa to nabuduce otoci.
No ja dufam, ze nabuduce uz vo vlade nebudete.
Ty si mi len nejaky MUDRC, Vladimir.
Mas na vsetko liek.
Naozaj???
Moja neboha babka by ti povedala: V r..i si bol a h...o vies.
Autor netvrdi, ze je to malo, iba porovnava.
Kolko mas rokov, chlapce?
Ja som mal v r. 1968 20 rokov. Bol som medzi tankami pred hlavnou postou v Bratislave.
Videl som a zazil som, co sa tam dialo, na vlastne oci.
Keby ti ludia, co tam boli, zachovali klud, neprovokovali hadzanim roznych veci na tanky a lezenim na tanky, nikto nemusel umriet.
Podobne to bolo pred Univerzitou Komenskeho.
Ti, co provokovanim vyvolali strelbu, ostali zivi, ale nevinni jedinci doplatili na to zivotom.
Taka je pravda vo vacsine pripadov bratislavskych obeti.
Ktovie kto ho otravil (ak vobec).
Ak je otraveny naozaj, v Nemecku ho agenti NATO (t.j. USA) dorazia a bude material pre uvalenie dalsich sankcii na Rusko.
Akoze v Nemecku sa ho uz nepodarilo zachranit.
On pil odjakziva.
Kedysi musel prespat z tohoto dovodu aj v parlamente, prikryty kabatom.
Chodte sa pozriet do Race na Budajov dom na Hybesovej ulici (na rohu s Hruskovou ulicou), v ktorom zije, a ktory kupil za vysoku ciastku ihned po prevrate (a vraj chudak kuric).
Ked uz nic ine, Husak dal postavit obrovske mnozstva bytov, v ktorych dodnes zijeme.
Mnohe z tychto bytov spekulanti dnes predavaju za nekrestanske "realne" ceny, hoci byty maju cca 50 rokov.
Napr. padaju mosty, ohrozuju zivoty obcanov, sposobuju obchadzky do zamestnania, zvysene naroky pre zivot beznych ludi.
Ma sa cakat dlhe mesiace na verejne obstaravanie firmy, ktora most postavi??
Obcanovi je uplne jedno, ktora firma novy most postavi, chcu iba to, aby most bol postaveny co najskor a kvalitne.
Na to, kolko to bude stat maju dohliadat zvoleni zodpovedni pracovnici miestnej spravy.
Su to sice len uradnici, ale v UVO pracuju tiez len uradnici.
A co ma co EU uznavat ci neuznavat volby v suverennych statoch???
Kde vobec berie opravnenost na vyjadrovanie sa k cudzim volbam???
Ja napr. nesuhlasim s tym, aby vojnovy stvac J. Biden, ktory bol hlboko namoceny aj v kyjevskom majdane (a prostrerdnictvom syna este na Ukrajine sarapati), bol kandidatom na prezidenta USA.
Je to velmi sprofanovana osobnost, zodpovedna za preliatu krv v mnohych "aktivitach" vo svete.
Ale co mi to pomoze?
Vyjadrit sa sice mozem, ale nic viac.
Podobne aj EU sa sice vyjadrit k Bielorusku moze, no urcite to nie je (na rozdiel od mojho nazoru na Bidena) v pripade Bieloruska jej jedinym cielom.
Je sice pravda, ze automaticky by neskoncili vsetky problemy sveta.
Skoncila by vsak vacsina z nich, pretoze ich prave NATO vyvolava.
A da sa tomu divit???
Ved Rusko je geograficky tak blizko Polsku.
A US army to vie ovela lepsie ako Poliaci sami.
Nuz a ked ich Poliaci sami pozyvaju???
A v takej situacii maju Rusi byt kludni a neznepokojavat sa???
To by museli byt naprosti idioti, keby to brali s pochopenim.
Cyperske schranky???
A nema tam nahodou schranku(y) aj Matovicova Pavlinka????
Tak prepac, myslel som si, ze o Blahovi.
Nabuduce bud o trochu menej tajnostkarsky.
Odporúčame