Jeden z hlavných dôvodov, prečo je naša spoločnosť nevyzretá
Z velkej casti suhlasim, no Havla si vykreslil prilis ohladuplne. V skutocnosti bol ovele ovela horsi. Nechcem sa tu o tom rozsirovat. Bol to vlastne zahranicny agent, Kedze mam po 70-ke, pamatam si o Havlovi dost. Pamatam si, ze ked ho raz zabasli, prisiel kvoli nemu francuzsky prezident Mitterand "na otocku" do Prahy a vyziadal si od Husaka jeho prepustenie.
Hrib a Ban su vlastne tiez zo zahranicia plateni agenti. Hrib posobil viac doma, no Bana vysielali do vselijakych vojnovych situacii, aby prekrucal spravy o nich a publikoval v domacich mediach. Teraz sa usadil v DennikuN a drista tam hluposti. Nedavno som mu poslal e-mail k jednemu jeho clanku, kde som slusne kritizoval jeho nazor. Neodpovedal mi. Samozrejme, ako inac.
Inac, pred volbami sa mi Michelko zdal celkom seriozny, obcas som ho sledoval. Od volieb ho uz nesledujem.
V sucasnosti sa mi zda najostrejsi kritik sucasneho rezimu, resp. sucasnej vlady, Lubos Blaha. V mohom ma pravdu.