„Pandémia“ je úmyselný experiment spoločenského inžinierstva
Vyckaj casu ako hus klasu resp. "jeste neni vsem dnum konec".
A len tak mimochodom, chces mi nahovorit, ze v brazilskych slamoch, pri obrovskom pocte obeti corony, pribuda ludi??????
Ja si, naopak. myslim, ze ked ubudne jeden z bedace, urcite ani neznizi ani nezvysi chudobu ostatnych. Ale ked ubudnu desiatky tisic, bude mozno chudoba tych, co zostali, rovnaka, ale v kazdom pripade ich bude menej, co niekomu set sakra vyhovuje.
Ludom, zijucim v standardtnych resp. nadstandartnych podmienkach (napr. britsky premier a mnohi dalsi) corona nejako velmi neublizila. Hravo ju prezili.
Jedine s cim s tebou suhlasim je, ze upadok ekonomiky vytvara viac biednych, no na tom ma vacsi vplyv kapitalizmus (u nas reprezentovany teraz Matovicom) ako corona.