Totálne zlyhanie Európskej komisie v prípade vírusu Covid-19.
Pan Harabin,
zaujala ma vo vasom blogu veta: "...už v minulom roku hovoril skúsený americký politik Henry Kissinger poznajúci globálne politické sily o tom, že do roka príde celosvetová pandémia smrteľného vírusu. Dnes hovorí, že svet sa musí spojiť pod jednu vládu v novom svetovom poriadku. Nedávno k tomu uverejnil svoj článok v americkom Wall Street Journal."
Ak dobre rozumiem, tak ten starucky zidovsky politik uz vlani vedel, ze pride pandemia a teraz tvrdi, ze svet sa MUSI spojit pod jednu vladu?
H. Kisinger bol kedysi ministrom zahranicnych veci USA a v tom case nikdy nehovoril do vetra. Ja teraz to, co pisete, citam tak, ze virus bol umelo vytvoreny a nasadeny s uvedenym cielom - superglobalizaciou sveta, teda ovladnutia celeho svete z jedneho miesta.
To Kisinger jednoznacne potvrdil, hoci slnieckari take cosi nazyvaju konspiracnou teoriou.
To hranici s ideologiou fasizmu. Hitler by sa potesil, keby teraz ozil, hoci zidov nemal rad (velmi mierne povedane).