Keď chce prezident vládnuť
Nadpis je klamlivy.
Najprv som si myslel, ze je rec o Kiskovi, co by na neho sedelo a bola by to naozaj pravda, ibaze ten prezident mal v tom pripade byt s predponou ex (exprezident). Kiska totiz naozaj chce vladnut, hoci na to nema ani schopnosti, ani potrebnu silu (5 percentne preferencie).
Precitam clanok, a co vidim, ze je rec o Zemanovi. Ten vsak vladnut nechce, iba si uplatnuje prezidentske pravomoci s vymenovanim nejakeho ministra.
Kiska si uplatnoval prezidentske pravomoci najma tam kde ich nemal a neuplatnoval si ich tam, kde si ich uplatnovat naozaj mal. O tom sa vsak taktne mlci.
Co tak o tom nieco, pan Javurek.