Ty si tusim uplne mimo.
Ved prave o ten vyrok Ustavneho sudu (US) ide. US ignoroval staznost obcana. V tomto pripade Harabina, dokonca sudcu najvyssieho sudu, ktory o prave asi predsa len nieco viac vie sako ty laik.
Ziadny vyrok US totiz nezaznel, lebo US staznost Harabina ODIGNOROVAL. No a teraz, ked je po inauguracii a Harabin sa bude dozadovat vysledku, co US urobi??
Bud bude pokracovat v ignoracii, a tym sa spravat aj nadalej neustavne, alebo pozbavit Caputovu prezidentskeho uradu.
Co ti na tom vsetkom nie je jasne??????


