a ty si maďar, keď pokrytectvo je "vlastné tomuto národu"?
a ty si maďar, keď pokrytectvo je "vlastné tomuto národu"?
som myslel že sa griluje len "náš prezident" ako tvrdila Nicholsonová, keď puklo to o 1 mil. EUR záletoch 2,5 dňového, ktorého výsledkom je ďalší prírastok v rodine "filantropa" zodpovedného za tisíce exekucii na nehnuteĺnosti kvôli pár eurovým splátkam
presne veď keby pred štadiónom v Manchestri bola protilietadlový systém, a dva tanky, tak určite by sa nič nestalo:-))
dúfam, že gejovia v Čečensku mju správne postavenie, aby bol macron spokojný - to je tá najpálčivejšia otázka ľudstva. S. Arábia, na čele výbore pre ĺudské práva OSN je však v pohode :-)) Zase zlý Putin , lebo to rusi utočili v Nice, Paríži, Bruseli, Manchestri, Berlíne, Kolíne a to sú len posledné dva roky od spustenia migracie proti pravidlám Schengenu. To Rusi bombarduju Jemen, Pakistan , Afganistan, Irak, Somálsko, a ostatné krajiny, ktoré bombardoval inak Obama - nobelovkar č. 1
ešteže máme tých zdravých, nažhavených migrantov z Afriky a Bl. východu aby EU spasili:-))
na názorový fa ši zmus jednej strany z Bruselu reprezentovaný nástupníckymi štatmi tejto ideologie Nemecko a Francuzsko, Taliansko...
a si predstav keby naši fotrovci nemohli si odkupiť tie králikarne za babku v 90 rokoch, koľko by teraz bolo hypo bezdomovcov, ćo by nevedeli splácať.
slovenský punjab je tak možno v Letanovciach a pod. osadách
osadníci samozrejme su na tom populačne vynikajúco a treba ich v tom ďalej podporovať ako doteraz, mladí pracujúci nech sa aj zoderu aby naśkrabali na byt a rozmýšlali - rozmyšlali vôbec o dietati. Lebo ke´d nesplácaš hypo tak nikto ti nepostaví nový príbytok len tak ako niekomu
vrcholom je účasť Č. Hory ako čakateľa na členstvo v Bruseli, keď v r. 1999 NATO (nie RUSKO) zabilo na ich území 9 civilistov, z toho 3 deti pri bombardovaní mosta
vrcholom je účasť Č. Hory ako čakateľa na členstvo v Bruseli, keď v r. 1999 NATO (nie RUSKO) zabilo na ich území 9 civilistov, z toho 3 deti pri bombardovaní mosta
vrcholom je účasť Č. Hory ako čakateľa na členstvo, keď v r. 1999 NATO (nie RUSKO) zabilo ich 9 civilistov, z toho 3 deti
a načo nám je tá armáda, keď merkelbaba nerešpektuje schengen a pušťaju ľudí z Afriky a Bl. východu bez pasu. A rusi to teda nie sú, ani sa neodpalujú a ani neśoferuju nakladiaky
treba doviesť čo najviac mladých nažhavených fešákov z bl. východu alebo z Afriky
no u nás padajú len amicke výrobky - vrtulniky - BELL
a to Miro Šatan nosil dres č. 18, a nič, Lintner ho chce dokonca za trenera SR reprezentácie..
Odporúčame