ľudia tu použivajú pojem ako vražda, dali jej aj meno, nevadí, že chodila za nimi až do domu. Prajem OZ SOS aby aj za nimi chodil takýto medveď
ľudia tu použivajú pojem ako vražda, dali jej aj meno, nevadí, že chodila za nimi až do domu. Prajem OZ SOS aby aj za nimi chodil takýto medveď
Za to moze ich nasilne nabozenstvo a tichy suhlas "umiernenej" moslim. komunity, utlacanych je vo svete mnoho, nevidel som ako sa tibetan odpalil v pekingu, atd. Toto boli britski obcanie kt ulohou je nastolit kalifat a shariu. Maju v to siroku podporu svojich a nikdy nebola moslim demonstracia nie v nasom mene a pod.
Skor za to moze ich nasilne nabozenstvo a tichy suhlas "umiernenej" moslim. komunity, utlacanych je vo svete mnoho, nevidel som ako sa tibetan odpalil v pekingu, atd. Toto boli britski obcanie kt ulohou je nastolit kalifat a shariu. Maju v to siroku podporu svojich a nikdy nebola moslim demonstracia nie v nasom mene a pod.
-vymenime si plysakov a dame status na facebooku a o par tyzdnov zase a zase , musime si zvykat, nic sa nedeje , je to sucast zivota metropole -akurat ze u nas by si medzi nasimi takychto podrezavacov v dodavke, vodicov kamionov atd vsimol kazdy
Hahaha podporca migrantov a migracie chce aby takyto bordel bol aj unes ked ich tu budeme prijimat a oni sa nebudu veciet vpratat do koze a prisposobit nasim zvykom
Netrep nemali tam skor byt ti nemci okupanti
navyše 2,5 dňový prezident od štvrtka do po odcestovaný súkromne lietadlom (teraz vlakom) za manželkou takže výsledkom jeho funkcie je len ďalšie dieťa a nič dobré v prospech SR
pokiaľ amnestia v tom čase bola daná podľa vtedy platnýh predpisov a urobil to na to oprávnený ustavný činiteĺ, tak ich zrušenie je v rozpore s princípom právnej istoty a zákazu retroaktivity , ktoré sú inak zakl. princíp právneho štátu. Takže takt to dopadne aj v Štrazburgu, kde už má namierené lexou advokát. Keď je to také jasné, prečo ich nezrušili už v 1998 po voľbách? Je to len komerčný ťah
presne však inak by to zrušili už v 98 r. po voľbách keby to bolo také jednoznačné ako prezentujú.+ vražda remiáša nebola predmetom amnestii tak nech už s článkami o jeho matke nerobia demagogiu.
pokiaľ amnestia v tom čase bola daná podľa vtedy platnćh predpisov a urobil to na to oprávnený ustavný činiteĺ, tak ich zrušenie je v rozpore s princípom pr. štátu, inak zakl. princíp právneho štátu. Takže takt to dopadne aj v Štrazburgu
hahaha a čo nemecké automobilky, ktoré dostali pokutu za emisie v USA (v tej neekologickej krajine) a oondievali legislatívu EU podvodom s čidlom na nižśie emisie
europa nešetrí kritikou a EU automobilky pracuju na čidle ako okaśľať emisie
no načo ak nie na manipuláciu a soc. inžiniesrtvo je "filantropovi" Sorosovi takáto univerzita? Veď tento "dobrák" a altruista špekuloval na burze a manipuloval z menanmi iných štátov, bez ohĺadu na dôsledky. Proste mocný čo chce byť ešte mocnejší a nenažranejší.
presne a tie výdavky na zbrojenie nás nezachránie pred migráciou, keďže v bruseli a v nemecku sú hlupi ľudia
bububu na putina, uplne slniečkari ignoruju skutočnú hrozbu - nekontrolovanú migráciu a vyhadzovanie sa do vzduchu týpkami, čo určite rusmi nie su
a to len zato že dodržuje Schengen a nechce soros univerzitu:-))
alebo Kramár moderuje na ČT po česky:-)))
a potom dojdeš do prahy a 20 ročná recepčná ti ani nerozumie, resp. na dovolenke ti odpovedaju v angličtine, to sú naši bratia v praxi
to nebol putinov agent alebo nemal niečo z ruskom?, nechápem... veď to len rusi plánuju útoky na našu europsku "svojeť"
potešilo aj to že na policii nič z peňaženky nezmizlo:-))
Odporúčame