však to bolo jasné , źe je slabá, jej zostal len ten č. peter , o tom, že kto bude premiérom po referende a demisii Camerona. Farage sa asi vráti na scénu. Včera Chmelár v TA3 chválil toho Corbyna z labouiristov ako nadčloveka
však to bolo jasné , źe je slabá, jej zostal len ten č. peter , o tom, že kto bude premiérom po referende a demisii Camerona. Farage sa asi vráti na scénu. Včera Chmelár v TA3 chválil toho Corbyna z labouiristov ako nadčloveka
vizitka tzv. "liberálnych demokratických nezávislých" moderátorov a nimi aj celej CNN - tie výroky a stou hlavou to je na psychiatriu a tr. stíhanie
lepšie ako bezvízový styk s celou afrikou a bl. východom, i keď tie kontroly na schengene sú skoro žiadne a prijímame ich jedna radosť.
občanov SR je vŚak skoro 5,5 mil, ž toho vyŠe 3 mil voličov, takže "tisíce" ľudí, z ktorých polovica namla ani volebné právo nestači
Slováci riešia osudy Ingrid a jej odobratých "bábätok" , matrovič o tom nemal tlačovku, ćo je divné
navrhujem aby išli na huby do černobylu, má tam byť aj nový hostel. Ukrajinskí dlžníci s mld mankom idú rozkazovať veriteĺovi
trump mu akurát povedal, že dúfa, že Flynna nebudú stíhať, lebo je to dobrý človek; potom mu povedal o tej lojalita - nechápem, ćo je na tom zlé , keď prezident úplne na vrchole exekutívy v prezidentskom systéme , chce od svojích agentúr lojalitu aby mohli spolupracovať, však šéfa FBI vymenuváva a odvolaáva práve prezident. Demokrati a CNN už nemajú čo tak si chytaju týchto kravín a ruských hekerov a uniká im islamský terror
však NIxon ukonćil vietnam vojnu, ktorú začala administratíva kennedyho a začal na rozdiel od kenendyho dialog s činou a ZSSR.
najnovšie ovplyvnili telepaticky katarského aby vyjadril na Twitteri umiernený postoju k iránu
tieto prevzaté články sú úplne o ničom , keďže umyselne alebo z neprofesionality uvádzajú zlé preklady a nedávajú podklady k výpovedi Comeyho
áno lebo to ruskí kamionisti, bombastickí turisti atď. kultúrne obohatili Paríž, Nie, Berlín, Menchester, Londýn, Brusel..... atď. atď. To Rusko - nie NATO bombardovalo územie nového člena Č. Hory v r. 1999 a zabili 7 ľudí z toho 3 deti.
pane bože labouristi na čele s tým ultrasocialistom a ich slniečkareň sú este horší ako mayová a politická korektnosť úplne zabráni robiť poriadky s radikálmi v london mešitách, ktorí radikalizujú iných
facebookové tupelá a slniečkarski ochranári nech potom idú protestovať aj pred mcdonald, lebo tam pravidelne "vraźdia" zvieratká, naposledy tu servírovali prasiatko Igorka s jeho rodinou a kuriatko Robka s jeho rodinou. Keby behala po Petržalke to by bolo selfie však, fecebookovci?:-)) Pozrite si film Revenent s Di Capriom ako môže dopadnúť stret s medveďom.
presne po mladom miškovi ani pes neštekne ale ingrid ktorá ho roztrhala je všade, to sú naše mainstream media - zase selektívne informovania už aj o divočine v lese, ktorá sa zmenila na divočinu pri obytných domoch:-))
a ešte Ingrid aj "odobrali" mláďatá (babätká:-)), no hotový príbeh zo sociálky
choďte uź niekde s tou medvedicou, ešte jej tu dávate meno a hovorite pomaly o vražde, chorí a bulvárni ako nový čas.
Takze turecko je na strane moslim luteranov siitov
Media siria dinterpretacie ako za goebbelsa
Radsej si cez google translate prelozte co skutocne povedal
Odporúčame