minule bolo na titulke Plus 7 dní ako sudca vozi služobným autom deti do školy - ale svojho milovaného prezidenta s jeho vyváźaním lietadlom a kde limuzina prázdna ide za ním po dialnici nikoho nezaujíma. To keby robil Gašparovič... Hlavne, že má "spravne" názory ktoré mu niekto píše a sú in.

