Kto volil Trumpa, väčšinou biely s aspoň bc vzdelaním s príjmom nad 50 tis.
Kto voli Hillary - zabudnuté menšiny, na ktoré si spomenula len pri voľbách a ktoré sú stratené v Detrote, Bronxe, slamoch veľkých miest atď.
Kto volil Trumpa, väčšinou biely s aspoň bc vzdelaním s príjmom nad 50 tis.
Kto voli Hillary - zabudnuté menšiny, na ktoré si spomenula len pri voľbách a ktoré sú stratené v Detrote, Bronxe, slamoch veľkých miest atď.
Kto volil Trumpa, väčšinou biely s aspoň bc vzdelaním s príjmom nad 50 tis.
Kto voli Hillary - zabudnuté menšiny, na ktoré si spomenula len pri voľbách a ktoré sú stratené v Detrote, Slamoch veľkých miest atď.
• Čierni spoluameričania sa vyjadrili o bielych jasne:
Some of the most troubling dissent was in the city of New
Orleans where protesters wound up defacing the Lee Memorial, spray painting “Die Whites Die” and “F--- Trump” and “F--- White People.”
http://www.foxnews.com/us/2016/11/10 /trump-p…
to je tá inteligencia z džunglí ako Bronx, Queens, Detroit, N. Orleans kde nemajú žiadne pracovné miesta ani za Obamu ale klintonku volili. Kto je tu rasista?
to je tá inteligencia z džunglí ako Bronx, Queens, Detroit, N. Orleans ked nemajú žiadne pracovné miesta ani za Obamu ale volili klintonku. Kto je tu rasista?
Čierni spoluameričania sa vyjadrili:
Some of the most troubling dissent was in the city of New
Orleans where protesters wound up defacing the Lee Memorial, spray painting “Die Whites Die” and “F--- Trump” and “F--- White People.”
pre neznalých Simpsonovci patria do siete stanice FOX Br. Company a na stránkach FOx nie sú žiadne plačlivé články ako na CNN po voľbách
no neviem teraz to bola práve FOX a jejemajiteĺ Murdoch, ktorý podporovali Trumpa - viď FOX news - to bol uplný protipol prokillery CNN
to sú len tvoje fantasy - dnešný svet je niekde inde ako za regana. Problém je S Arábia jej podpora terorizmu a doterajšia politika invázii USA - a nie Rusko
malo by veď jeho konanie ako reprezentanta štátu má následky pre štát viď zrušenie obchodných stretnutí, kvôli tomu že chcel mať foto na Facebooku s dalajlamom
cele tieto indexy a umelohmotné kurzy sú ako športkovanie pre gamblerov najmä na Wall street - skutočná hodnota je zlato a nie virtuálne "hodnoty" a peniaze..
to skandovali ilegalni migranti z Mechika a mali pravdu
od 9.11.2016 po info z White house nevie čo robí, nespí, i vlasy mu opäť zmastnenli - asi sa uź ani neumýva...
požierať horalky a kojiť je ešte stále pri schodzi NR SR povolené. Víťazstvo demokracie...
čierny sa nahradí oranžovým v januári 2017:-)))
v Nemcku už maju povinnu navśtevu mešit a samozrejme, aby sme boli "tolerantní" nepovinnú navštevu kostola pre naišich migrantov
z toho asi vychádzali aj prieskumy CNN, NY times, W.ashington Post a ľudia sklamame "protestujú v uliciach hillary štátov":-))
Odporúčame