Jaen-Claude by už nemal toľko chľastať.
to ako keby sme prehrali na body ale povedal by si, že sme mali viac divákov. Každý vedel aké sú pravidlá - Trump vyhral 306 : 232 - preto kampaňovali len vo swing states.
Za to źe niekde v Kalifornii mali väčšiu volebnú účasť a "inteligencia" a "vysokoškoláci" z Bronxu, Queensu a Detroitských slamov volili Hillary nič neznamená keďźe víťaz v štáte berie všetko
chce hlavne znížiť pre strednu vrstvu - korporácie už mali znížené za busha:-)
klintonka je už žijuca mrtvola viď posledná tlačovka - sponzori telefonovali a pýtaju si peniaze:-)) a navyše to stíhanie FBI za nadáciu a sponzoring od S. Arábie.
strašné škandály uzavrel spor aby sa mohol v kľude verovať uradu prezidenta...
aj v kampani im to bolo jedno, vraj aj Melánia Trump je ruská agentka, lebo si myslia, že východ Europy je aj v strede a Slovinsko je sovietská republika
Vladko nemá dlh 36trilionov dolárov a nazaćina zbrojenie a vojny vśade vo svete, ktoré USA zničia ako býv. Sovietský zväz
Putin sa potom začal 15 min. nekontrolovateĺne rehliť nad Obamovou "autoritou"
všetko sprivatizujú a uvidia ten rast akurát zisky a dividendy budú v zahraničí. Ekonomický kolonializmus
tu ide len o to, źe doteraz išli ekonomicky prudko dole a teraz keď budú mať rast, tak je z toho "vysoký rast"
nevidel si trumpove miting - 30-40 tis ˇplné štadiony? v tom bola jeho sila nie je to žiaden looser. Vyhral nad mediami, politologmi, čiernymi a latino rasistami a ganstrami (v bronxe, queense, v detroite vyhrala totiž hillary) a korporátnymi fašistami. Pozri čo v uliciach teraz proti trumpovi protestuje a niči obchody, tie obchody ktorých majiteĺ možno volil hillary- keďźe protestuje sa s pár sto ľuďmi len v baštách demokratov - Califrnia, Oregon, NY city. Čo nejdu protestovať do Kentucky, Iowi ,Texasu a rabovať? - asi bytam niekto využil právo použiť zbraň na nich:-)
ešte si nadelia prijať migrantov a bude "po nás potopa resp. kalifát"
Saudská arábia zabíja ukrižuváva, stína,neveriacich, LGBTI komunitu, a všetkých, ktorí nerešpektujú šariu a je to onáš spojenec a je na čele výboru pre ľudské práva a beztrestne bombarduje jemen a robi zverstvá!!! Čo komu Rusko spravilo v porovnaní s USA, Arabiou a trosristami
bratislavska kaviareń a pár majiteĹov medii nie je Slovensko - máte a dávate si mediálny priestor akoby vás bolo 20 mil - vŠetci viem ako to je ke´d hillary mala dohodu s médiami tak určite obamov režim ju má aj s našimi zahr vlastníkmi médii
Rusi na Kryme pred referendom vyvraždili ukrajincov a dosadili rusov, preto tam je toĺko ľudí ruskej národnosti, ktorí sa prihlásili k ruskej śtátnosti:-)) Tak to bolo - videl som to:-))
Odporúčame