všetky tieto holywoodske a športové a iné primadony - milionári odtrhnutí od reality , ktoré fakticky žijú s tých obyč. pracujúcich ľudi voličov trumpa, čo chodia do kina a na futbal, tu budu moralizovať koho voliť. Opakujem Hillary volil v Queense, Harleme, Detroite atď. nezamestnaní hispanci a černosi. Pracujúci alebo snažiaci sa aktívne vyhľadávať prácu volili trumpa.
Dufam, že v Rakusku nezvolia toho slniečkara - nech si rakušaci spomenú ako NajvyśŚí súd zrušil nedávno rozsudok vo veci znásilnenia chlapca irančanom preto, že Iránec nevedel po nemecky a nerozumel slovám chlapca nein, nein a preto nevedel, źe sa to chlapcovi nepaći. Na zvracanie


