videli ste Melaniu Trump ešte k tomu pred 10 r. a videli ste tieto ženy? To je odpoveď sama za seba
videli ste Melaniu Trump ešte k tomu pred 10 r. a videli ste tieto ženy? To je odpoveď sama za seba
obete jeho predátorstva:_)) podali si ruky a on ju pobozkal:-)) nech baba príde do francúzka tam sa pri stretnutí bozkávajú pomaly aj muži.
„Prečo pisateľka dvanásť rokov starého článku v People Magazine ,incident' nespomenula vo svojom príspevku? Pretože sa nestal
a ona príde s obvineniami 2 týždne pred voľbami:-)) Však on má kampaň už 2 roky + toto sa stalo pred 10 r.
malo to byť aj o bazároch ktorým sa vyhnite najmä AAA auto, ktorí majú nejaku kampaň reklamnu lebo su všade v TV a su spontozrom futbal. repre. Dufam, že futbalistom porozdávali ich kvalitné autá a vybavili ich tak ako každého za 4-5 hod z toho 3,5 hod a 4,5 hod čakáš na niekoho
dufam, že to spôsobi mobilizaciu voličov, aj keď podstatní sú volitelia za rep. a demokratov. Veľa nevie prisť Clintonovej na meno - hlavne fanúšikovia Sandersa, ktorého odžubala.
pošlite ich na územie ovládane ISIS alebo do S. Arábie a nech spievaju na verejnosti
a Oman je člen NATO:-)) a Severný Atlantic (North Atlantic) je v Červenom mori:-))
trump mal zase tlačovku s bclinton women v Nedeľu.. Toto naćasovanie tesnepred voľbami nie je náhoda, veď trump je v kampani už 2 roky. Vyšetrovanie Hillery za uniky tajných info, za zodpovednost za smrť veľvyslanca v Benghazi a Clinton foundation , kde poberá prachy od S. Arabie, ktoré oznaćila spolu s Kuvajtom za financmajstrov ISIS v Benghazi je už minulosť - to je mediokracia je už minulosť. Podľa wikileaks má Clintonová preukázateľne priateľské vzťahy s vydavateľmi vrátane týchto timesov a preto ju kryjú.
http://kuruc.blog.sme.sk/c/406098/sas-osprav…
pravda o odvodovom bonuse, o strane "odborníkov", ktorú volia ďalší "inteligenti", ktorí tomu nerozumeju
Z programu SaS:
zavedieme superhrubú mzdu - hahahahaha (však to už máme - len to za nás odvádza zamestnávateľ - ak to zavedú tak potom zamestnanec) - to je vtip
Budeme podporovať všetky iniciatívy a procesy, ktoré napomôžu obnoveniu proeurópskych a transatlantických
ambícií Ukrajiny, pod podmienkou posilňovania demokracie a právneho štátu.
Všetkým nemocniciam dáme právnu formu kapitálových spoločností bez ohľadu na majiteľa.
Štát nesmie povoliť neštandardné ochranné opatrenia pre zdravotnícke zariadenia.
hh Budeme presadzovať aktívnu spoluprácu s USA v globálnych strategických otázkach, ktorými
sú posilňovanie transatlantického partnerstva, boj proti terorizmu a podpora demokratizačných
procesov v krajinách arabského sveta.
sulik chce zaviesť aj jednotnú dávku cca 200 € pre každého obćana od 15 r. - ci gáni tešte sa
prečo si vyberajú nás ako krajinu s lacnou pracovnou silou? Všetky poisťovne , banky a potom aj automobilky, ktoré nás "ťahajú" a výnosy odovzdávaju mimo SR sú založené na ľuďoch , ktorí majú priemerne max do 1000 €. I s tými províziami v poisťovníctve by teda mali niečo robiť a obmedziť ich lebo v životnom p. platíš 2 roky len odmenu sprostredkovateľa poistenia. Pokiaľ nebudeme mať vlastné podniky tak v živote nebudeme mať platy 3000 na normálnej nemanežerskej pozícii. Sme len kolóniou a odbytišťom hnusu , ktorí nechcú na západ od nás. Preto vśetci nakupuju v Rakusku
úmyselne spôsobena smrť je vražda co tu riesis, ujovi to prekvalifikovali na nedbanlivosť keď akože sa pokúšal o znovuzapojenie prístrojov - ako mu poradil Lipšhit
Lipšic je sociopat keď potom svojom na priechode, bez mihnutia oka ešte obhajuje aj tohto človeka
ešte doriešiť tie záležitosti s problémami mamičiek s kočíkom a starších ľudí, ktoré trvajú od výstavby tohto podchodu za komančov.
Odporúčame