však prevzal Žaluďov biznis jasne že má takéto pozadie
však prevzal Žaluďov biznis jasne že má takéto pozadie
no a hlavne ma dostalo ten nájom za US ambasádu s polkou zabratého námestia za korunu ročne.. Až Teraz dali cenu 480 tis ročne - za tieto prachy mesto nemuselo mať herne
na tie jeho amnestie vrahom a násilnikom a humanitárne bombardovanie/asistenciu Juhoslávii s nič nechytá. Kto sa kamoši s clintonovami a albrightovou nemal s čskom a českými zaujmami nič spoločné. To čo štve že takémuto človeku tu stavajú pomníky a letiská
od maďarského občana, ktoré sa na uzemi ČSR po viedenskej arbitráži správali nacistickejšie ako nackovia to teda sedi. Ešte mu pridaj aj vlaky z Nových zámkov a Košic (ktoré boli vtedy v Ma´darsku vďaka arbitráźi)
už to nepehaňajte kiska radičova a spol. - bol poplatný svojej dobe
navrhujem samostatnosť kalifornie historické pripojenie k mexiku, a vyčenie S arabie s OSN keďźe verejne popravuju, ukrižuju a nechcu pomôcť bratom moslimom aj keď majú klimatizoané stany prázdne počas roka pre 3 mil ľudí
http://www.washingtontimes.com/news/2015/sep…
S . ARÁBIA má 100 tis KLIMATIZOVANÝCH PRÁZDNYCH STANOV PRE 3 MILIONY ĽUDI !!!!! a NEPRIJALA ANI JEDNEHO UTEČENCA!!!!
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens
http://www.washingtontimes.com/news/2015/sep…
S . ARÁBIA má 100 tis KLIMATIZOVANÝCH PRÁZDNYCH STANOV PRE 3 MILIONY ĽUDI !!!!! a NEPRIJALA ANI JEDNEHO UTEČENCA!!!!
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens
http://www.washingtontimes.com/news/2015/sep…
S . ARÁBIA má 100 tis KLIMATIZOVANÝCH PRÁZDNYCH STANOV PRE 3 MILIONY ĽUDI !!!!! a NEPRIJALA ANI JEDNEHO UTEČENCA!!!!
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens
http://www.washingtontimes.com/news/2015/sep…
S . ARÁBIA má 100 tis KLIMATIZOVANÝCH PRÁZDNYCH STANOV PRE 3 MILIONY ĽUDI !!!!! a NEPRIJALA ANI JEDNEHO UTEČENCA!!!!
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens
SYRCANIA BY MALI IST NA PUŤ DO MEKKY A S ARÁBIA ICH AŽ POTOM UBYTUJE:_))))) a my v EU si tu hadžeme popol na hlavu ako im málo pomáhame. a každým natankovaním podporujeme tuto krajinu!
http://www.washingtontimes.com/news/2015/sep…
S . ARÁBIA má 100 tis KLIMATIZOVANÝCH PRÁZDNYCH STANOV PRE 3 MILIONY ĽUDI !!!!! a NEPRIJALA ANI JEDNEHO UTEČENCA!!!!
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens.
viete aké su argumenty Saudov ktorí nechcu prijať bratov moslimov? že ide o ľudí v strese, nemajú prac návyky nie sú kvalifikovaní!!!!! hahaha hlavne že ku nam chodia tí jadroví fyzici - Nemecko je vlastne najväčši pomoscník moslimom a a aj tak sa im to nepáči podporuju terorizmus a výbuchy na západe. To je nonsens.
"Saudi Arabia has air-conditioned tents sitting empty, still won’t take Syrian refugees" od Washington post"
keď pozriete foto alleppa alebo iných miest tak tí utečenci sa tam v živote nevrátia - navrhujem požidať Saudov (teraz na čele výboru pre ľudské práva) aby ne chvíľu prestali s urkižovaním a sťatím hláv na verejnosti a zapožičali utečencom - bratom moslimom - sunitom tie 3 mil klimatizovaných stanov čo majú pri Mekke pre pútnikov, ktie su teraz už prázdne
pokiaľ viem jediny "dôkaz" bolo že BUK bol dovezený z Ruka:-)) To je ako keď teraz Saudovia bombarduju Jemen s bombam dovezenými z USA:-)))) O tom čo hovoríš nie je jediný dôkaz len propagandistiské domnienky.
Odporúčame