Putin by mal postaviť základňu na mexických alebo kanadských hraniciach s USA - veď keď to môžu amíci v pobaltí?
Putin by mal postaviť základňu na mexických alebo kanadských hraniciach s USA - veď keď to môžu amíci v pobaltí?
pozor peticie v BA sa neoporučaju - pani na podateľni by vedela rozprávať kde zmizli tie hárky proti herniam:-))
toto je ako skrytá žiadosť o prácu v smečku, Denniku N a sorosovskej slniečkarskej nadácii:-)) hahaha to isto stci si uzivat tie vytlky vsade - este tu bol ten samit inak obyvatelia nemali ani to malo- o MHD ak mestskom podniku ani nehovoriac - podla mna ak USA podpise dodatok na 480tis rocne tak sa ani nebudu stahovat - tak to dopadlo aj s hernami - argumentuju .Ale keď tu malo byť megakasino za Čuňovom tak tob humbuj - herňa pri kaźdej samoobsluhe im všk nevadí
presne vsak mohli zarobit 480 tis rocne - nemuseli byt herne a automaty - a to je este dobra cena - 1 euro za meter
mečiarizmus nahradený miklošizmo - dzurindizmom, výpredaje za korunu - banky za korunu, VSŽ za korunu ...ambasáda za korunu ruočne - tu sme aspoň zarobili zatiaĺ 15 korun - apoň niečo:-)) Zostalo nám len postvenie otroka, ktorý precuje pre zahraničné spoločnosti...Takto v žiote nebudú platy na nemenežerskej pozícii 3000 - 5000 € ako inde
Som zvedavy čo bude keď to príde na V. Mečiara - tieź mu postavíme pomník?
to platí aj o terajšom - jeho otec tieź nebol nič moc a kvôli kariere sa priživoval na nešťastí druhych
však to bol nejaký alfa samec ako hovoril Jožo Ráž 9mm
korporátny fašizmus - kiska mohol kľudne doplniť že to bol druhý slovenský prezident - dnes v mene "politickej korektnosti" skrývajú totalitu názorov
čo tu všetci trepu, však bol mediálnym poradcom Mečiara, a ten bol taký aký bol od začiatku. Rovnako ako Kňažko a spol. Jeho syn bol hľadaný interpolom
Obama, pomoscníci prúdeniu ekonomickým migrantom do Nemecka to je výkvet. Obyvatelia ostrovo pokiaľ viem toho majú plné zuby. S Arábia, SAE nech si ich zoberú - majú 3 mil klimatizovaných stanov pri Mekke, ktoré sú poćas roka prázdne...
pane bože už sa vyjadroval aj radičová -
pomsta USA za ambasádu a novú cenu nájmu:-)))))
presne dohod je bola:-)) len bez toho o v posledných dvoch slovách:-))
že sa neburili za tu jednu korunu ročne za ambasadu
toto je ako skrytá žiadosť o prácu v smečku, Denniku N a sorosovskej slniečkarskej nadácii:-))
toto je ako skrytá žiadosť o prácu v smečku, Denniku N a sorosovskej slniečkarskej nadácii:-))
treba ho zvrhnÚť a bude demokracia a ľudia budu tancovať ako v Kosve, Iraku, Sýrii, Lýbii, Tunisku, Egypte atď atď
Odporúčame