Alexander Van der Bellen je rakúskym prezidentom, zvíťazil tesne
a hlevne o vŠetkom vedieť len z "objektívnych" médii, ktoré robili hoferovi doslova antikampań ako za GOebelsa, ale aj tak to skoro uhral. To svedčí že rakušania sú naštvaní. Prečo pred pár rokmi nemal podporu takýto priamočiary kandidát? Lebo sa asi na tom našom kontinente za posledné dva roky niečo stalo - že by nekontrolovaná migrácia? Je nonsens aby som na letisku v obleku a kufríkomako občan z EU sa pomaly vyzliekal do slipov, a slniečkari púštali nekontrolovateľne po zemi individuá bez pasu s batohmi, ktoré bohvie čo obsahujú. Nech si to na ćele EU uvedomia, lebo kaźdá krajina bude mať svojho Hofera s takou podporou.