keby som nemec hneď by mi odľahlo, veď terorista nebol ani ten afgánec vo vlaku či ten Iránec v nákupnom centre a ten sýrčan pri explozii v ubytovni. Takže všetko je OK:-) Veľa šťastia Nemecko. Utečenci a migranti wilkommen.
keby som nemec hneď by mi odľahlo, veď terorista nebol ani ten afgánec vo vlaku či ten Iránec v nákupnom centre a ten sýrčan pri explozii v ubytovni. Takže všetko je OK:-) Veľa šťastia Nemecko. Utečenci a migranti wilkommen.
len maju v Británii sídlo, platia dane - indiani su len akcionári ale ide o britskú spoločnosť so sídlo zatiaĺ v UK EU
chce ju rozbiť argumentmi pozri si video. Ty sa tu na EU pozráš len z nášho pohĺadu kolonie závislej na eurofondoch a odpade čo nám sem dovážaju zo západu za europske ceny
slovan kmotrík rovnaká úroveň, to má komtrík za to ako sa vykašlal na Petržalku a ešte chcel kúpiť Ferencvaros - to keby vedia slovanisti:-)
však toľko aj stoja - su niekoľkokrát drahšie
pokiaľ viem tak maďarsko prvýkrát vzniklo až v r. 1918, dovtedy to bola len dolná zem v rámci Uhorska. Nauč sa historiu maďarón a nečitaj rozprávky maďarských "histerikov"
Nórsko
Nórsko požiadalo o vstup do EÚ už dvakrát. V oboch prípadoch občania hlasovali v referende proti vstupu do EÚ (v rokoch 1972 a 1994). Ako všetky severské štáty, sa Nóri obávajú straty svojej suverenity, hlavne pri rozhodovaní o svojom rybárskom priemysle. Nórsko je bohatý štát a navyše s veľkými ložiskami ropy a zemného plynu, tým taktiež odpadá ekonomický motív vstupu do EÚ.
Švajčiarsko
V roku 1992 podalo Švajčiarsko prihlášku do Európskej únie, ale podobne ako v Nórsku, občania odmietli v referende už samotné prístupové rokovania. Panovali obavy zo straty tradičnej švajčiarskej neutrality, obmedzenia suverenity a politických práv.
no a čo exkluzívne postavenie majú aj Nórsko, Švajčiarsko - ten model sa mi páči - žiadna politika, len voľný pohyb tovaru a služieb. Súćasná EU je len politika a svojvôľa Junckera a Merkelovej a ostatní členovia EU sú mimo
E. Komisia, ako orgán nevolený občanmi, ktorý sa kafre do všetkého mala okamžite odstúpiť po Brexite, keďže nepresvedčili Britov -(UK je/bol (:-) jedným z naj členov EU) aby zostali. A presne na toto poukazoval Farage, ak sa nezreformuje EU tak iná cesta ako exit nie je. Presne o tomto je EU a na toto zomrie - byrokratická zbytočnosť ktorá stojí neuveriteĺné prachy. EU bola kedysi len ekonomickým spolkom a tak to bolo dobre. Teraz robí politiku a zasahuje do suverenity štátov, bez toho, aký názor na to maju tieto štáty.
neviem čo vám stále straši vo veži putin, keď USA sú naj hrozba po celom svete a vidím, že aj erdogan je pre teba tolerovaný lebo biely dom povedal. To je ta selektívna demokracia.
a jediná výhrada EU proti členstvu Turecka je, že "teraz" ide zaviesť trest smrti?. Veď tam je diktatura už od začiatku jeho vlády. Veď toto sa vyćitalo Asadovi, Hussainovi atď.
E. Komisia, ako orgán nevolený občanmi, ktorý sa kafre do všetkého mala okamžite odstúpiť po Brexite, keďže nepresvedčili Britov -(UK je/bol (:-) jedným z naj členov EU) aby zostali. A presne na toto poukazoval Farage, ak sa nezreformuje EU tak iná cesta ako exit nie je. Presne o tomto je EU a na toto zomrie - byrokratická zbytočnosť ktorá stojí neuveriteĺné prachy. EU bola kedysi len ekonomickým spolkom a tak to bolo dobre. Teraz robí politiku a zasahuje do suverenity štátov, bez toho, aký názor na to maju tieto štáty.
to su drísty, radšej choď oslavovať nový výmysel EU komisie - ekologická kosačka a zakryvenie uhoriek - je to adekvátna odpoveď na dobu a jej bezpečnosť, v ktorej žijeme:-)) Presne o tomto je EU a na toto zomrie - byrokratická zbytočnosť ktorá stojí neuveriteĺné prachy. EU bola kedysi len ekonomickým spolkom a tak to bolo dobre. Teraz robí politiku a zasahuje do suverenity štátov, bez toho, aký názor na to maju tieto štáty. E. Komisia, ako orgán nevolený občanmi, ktorý sa kafre do všetkého mala okamžite odstúpiť po Brexite, keďže nepresvedčili britov UK je/bol (:-) jedným z naj členov EU) aby zostali. A presne na toto poukazoval Farage, ak sa nezreformuje EU tak iná cesta ako exit nie je.
komančovanie trvalo od 1948 do 1989 a kapitalizmus u nás za 26 r. (vyše polovica doby komunizmu) dokázal len málo pre SR, veľa pre zahr firmy, ktorých sme otroci a odbytište
presne a to komančovanie trvalo od 48 - 1989 a kapitalizmus u nás za 26 r. (polka doby komunizmu) dokázal len málo pre SR, veľa pre zahr firmy, ktorých sme otroci a odbitište
a presne na týchto základoch vystúpili UK z EU. Plus keďže su už 100 % platca a regulovali im kvoty na všetko vrátane migrantov, tak sa im nečudujem - im sa vystúpiť ešte oplatilo. Potom príde Holandsko a Dánsko atď.
ale slovenských veľkostatkárov teraz prídu tí zahraniční
festival pohoda II pred bytovkou, nechápem, že vlastníci bytov ešte niečo nepodali
Odporúčame