vidím, že ty si hotový dovolenkársky typ. Turisti chodia na letisko do Antálye
vidím, že ty si hotový dovolenkársky typ. Turisti chodia na letisko do Antálye
Ataturk sa musí v hrobe obracať - a to maju jeho sochy na kaźdom kruháči v Turecku
predaj zájazdu totiž znamená že zmluvnou stranou je nielen hechter ale aj klient, ktorý má myslim z médii dosť info, o tom že Hechter v prípade insolventnosti nemá poistku
ty tu vidíš EIU len z nášho pohĺadu - kolónie závislej od eurofondov , ktorá nemá vlastné firmy (len zahr. kapitál) - keď si pozrieš vplyv Bruselu z pohĺadu UK tak je to o niečom inom -
radšej si naštuduj postoje Farage t.j. aspoň si spusti nejaké video atď. z EP. Farage akurát poukazuje, že UK je po výstupe z EU nič viac a menej ako plne suverénny štát lebo diktáty z Bruselu boli už neunosné
a toto je jediný argument proti diktatúre v Turecku
asi ti nič nehovoria smernice a nariadenia EU a Merkel sprivatizovaná promigraćná politika a všelijaké sankcie proti podnikateľskému zámeru, ktorá udáva smer EU do EXITU
akurát že Turecko má byť podľa zakladateľa Ataturka sekulárny štát, veď Ataturk pod trestom smrti donútil turkou aby nenosili moslimské symboly ako tú osmanskú čiapku a bradu. Podľa tureckej ústavy armáda môže za účelom zachovania tohto nenáboženského a prozápadneho charakteru štátu zasiahnuť , tak ako to bolo teraz a ako sa jej to podarilo 3 x predtým. Erdogan má všetky tlačovky pred obrazom Ataturka, Ataturk tam je na každom námestí v Turecku, avšak Erdogan chce túto krajinu zničiť islamizáciou.
asi máš ty nejaké dôkazy, že je to tak ako tvrdíš - čo si niekto v BA nemôže legálne kúpiť byt niekoľko krát drahší ako byt niekde v Michalovciach (ako všetky byty v BA), len preto lebo si to niekto myslí ? Lebo Matovič a SUlík bývajú v Petržalke v paneláku:-))
ja byť vlastníkom bytov tam tak rozbehnem kampań proti narušovaniu pokojného bývania kvôli jednému nájomcovi (nie vlastníkovi). Toto je nosens. Si predstavte, že pred vašim domom by poskakovali títo ľudia. Už ich nemajú načo nalákať tak rozdávaju žrádlo a pitie:-)) je to trápne
tieto nezmysly s indexami ako klesajú a stúpajú sú virtuálne reality s virtuálnymi peniazmi, o ktorých keby sa nehovorilo tak by všetko bolo tak ako predtým - viď Grécko-- pred migračnou krízou malo vďaka Grécku euro a všetky ceny akcií kolabovať ale keď už bola kríza zrazu sa o tom už nepísalo a grécko si hospodári tak ako predtým s ešte ďalšimi pôžičkami. Takto to bude aj s Brexitom - tu však Juncker a ostatní tvrdohlavci praju Britom len to najhoršie lebo maju veľké ego čo má vplyv aj na kurzy
v tom dome nebol od 1 sv. čo narukoval do Nemecka ale nemecké diaľnice, Orlie hniezdo a iné stavby dal postaviť, takže by to mali vŠetko zbúrať aby sa neon acisti naschádzali na "hit lerovej" dialnici:-)))
čo by robili USA keby im na hranice z Kanadou resp. s Mexikom Rusi postavili základňu... to by bola tretia svetová
že tu tento autor z nejakého inštitútu nerieši USA počnúc jeho odpočuvaním spojencov v EU až po agresie v Afganistane, Iraku, Gunatanáme atď. atď.
presne tak mali na Kryme základňu - plus Krymská republika (ofic názov ešte v rámci Ukrajiny) v referende rozhodla - také referendum nebolo napr. v Kosove ale všetci ho už pomaly uznávajú - pritom Krym bol vždy ruský (len Ukrajinec chruščov ho v 53 r. "pridelil" sovietskej ukrajine) na rozdiel od Kosova, ktoré nebolo nikdy albánske
nech zrušia ten zdravotný odvod z príjmu (nie zisku) u FO. To je najväčšie svinstvo keďže zdravotné si platiš z výplaty a ešte ti zdravotný odvod učtujú ak máš nedajbože nejaký plus pri predaji bytu raz za život.
Odporúčame