Výdavky na OBRANU sú OK. Nech sa vŠetci - USA, UK, Fr , EU atď. stiahnu z BL. Východu, obrnia si hranice, vydaju uznesenie, že ich armáda nesmie prekročiť vzdialenosť 100km od vlastných hraníc a vtedy bude na svete pokoj. Nech sa nemontujú do celého sveta a potom pokrytecky nemávajú vlajočkami pri príchode migrantov, ktorých aj tak chcú strčiť do krajín, ktoré dodržujú schengen a nič nemajú s ich koloniálnou politikou


