inak celý názov strany je maďarský - znamená to po slovensky "teraz - most" a jej člen Šebej sa čita odzadu: veď viete ako... Je to kuul strana
most - teraz
Híd - most
inak celý názov strany je maďarský - znamená to po slovensky "teraz - most" a jej člen Šebej sa čita odzadu: veď viete ako... Je to kuul strana
most - teraz
Híd - most
Mali riešiť radšej prístavný most - ktorý je upchatý už pomaly aj v sobotu ráno. Teraz si myslia, že všetci budú chodiť bez auta a električkou.
a izralelský minister vnútra by za to dostal nobelovku za udržanie "stability a mieru" na bl. východe:-))
+ Slováci tam prišli pracovať a nie brať soc. dávky a dotácie na mešity ako v Nemecku
Zostrelenie ruského lietadla bolo v súlade s armádnymi pokynmi... hahahaha o tom nikto nepochybuje:_))
pzoro aj by aj na tvojho otca niekto podobne nenadával za predsudky. Jeho otec nikoho hovnom nepotieral
obávam, sa že ani tento to nemá v hlave v poriadku - tvrdí, že riešenim je ich integrácia nie imigrácia
v EU saa nitegruje ani isl. "neextrémista". Stále bude chcieť mať zhasnutý vian. stromček cez VIanoce, aby ho to "neurážalo", tak ako minule museli zhasnuť v Bruseli. A čo za to Brusel od teraz nich dostal? Vynimočný stav:-))
strhávať plot, ničiť majetok , utočiť na autority, nelegálne prekračovať hranice to je asi základné ľudské právo:-))
15 ročný pracoval v dokoch v Malmo? - sociálny štát vo Švédsku sa asi začína rozpadávať:-) čo na to Medzinárodná organizácia práce?
tak načo žene kupuješ takúto Daciu, inak Talisman je niekde inde než to autíčko Capture.
a tí ..... ní Turci zostrelili koaličného partnera , ktorý aj keby preletí na tých 17s cez ich územie nepredstavoval hrozbu. Bodaj by takto zostrelili US lietadlo, to by videli selektívnu demokraciu v praxi.
Turecko prijalo doktrínu tzv buffer zóny na sýrskom území, keď považuje každého, kto sa priblíži na 5 míľ k tureckým hraniciam za nepriateľa a správa sa podľa toho. Pod ochranným dáždnikom tureckého letectva si teroristi na sýrskom území vytvorili základne logisticky podporované Tureckom.Počas ruského útoku likvidovali ciele doslova 50m od tureckých hraníc. Pri takejto operácii sa vstupu do vzdušného priestoru Turecka zabrániť nedalo. Ak zoberieme do úvahy, že aj let vo vnútri sýrskych hraníc v buffer zóne považujú Turci za nepriateľský akt, potom ide o logické vysvetlenie poukazujúce na tureckú svojvoľnosť.
Turecko prijalo doktrínu tzv buffer zóny na sýrskom území, keď považuje každého, kto sa priblíži na 5 míľ k tureckým hraniciam za nepriateľa a správa sa podľa toho. Pod ochranným dáždnikom tureckého letectva si teroristi na sýrskom území vytvorili základne logisticky podporované Tureckom.Počas ruského útoku likvidovali ciele doslova 50m od tureckých hraníc. Pri takejto operácii sa vstupu do vzdušného priestoru Turecka zabrániť nedalo. Ak zoberieme do úvahy, že aj let vo vnútri sýrskych hraníc v buffer zóne považujú Turci za nepriateľský akt, potom ide o logické vysvetlenie poukazujúce na tureckú svojvoľnosť.
dobre vedela čo robí - tak ako iné džihadistické deti - nech rieśia mešitu , kde to jej a ostatným dávali do hlavy
Turecko prijalo doktrínu tzv buffer zóny na sýrskom území, keď považuje každého, kto sa priblíži na 5 míľ k tureckým hraniciam za nepriateľa a správa sa podľa toho. Pod ochranným dáždnikom tureckého letectva si teroristi na sýrskom území vytvorili základne logisticky podporované Tureckom.Počas ruského útoku likvidovali ciele doslova 50m od tureckých hraníc. Pri takejto operácii sa vstupu do vzdušného priestoru Turecka zabrániť nedalo. Ak zoberieme do úvahy, že aj let vo vnútri sýrskych hraníc v buffer zóne považujú Turci za nepriateľský akt, potom ide o logické vysvetlenie poukazujúce na tureckú svojvoľnosť.
to znamená, źe tu máme kandidátov na nobelovku, lebo to su hlavné kritéria podľa posledných odovzdávaní
Mali by im udeliť nobelovú cenu a mier za toľkú "snahu".
Na mieste Ruska ako odvetu podporujem Kurdov ešte 10 x viac a všade hovorím o nezávislosti 20 mil kurdskej "menšiny" od Turecka
Odporúčame