prosím ťa Devín starobilosťou a symbolickosťou strćí celú polomaďarskú Nitru niekde. V Nitre chodili na výlet Štúrovci?
prosím ťa Devín starobilosťou a symbolickosťou strćí celú polomaďarskú Nitru niekde. V Nitre chodili na výlet Štúrovci?
prosím ťa a akom senzuse to točís a aké rockové koncerty sú v BA cez týždeň, kedysi to bolo niekde zafajčenom aligátore a teraz nie sú nikde ty vol.
amíci ako vždy majú dvojitý meter na VW a ich žravé vozídla vlastnej výroby s hektolitrovym motorom - nepamätám si že by bol takýto humbuk okolo toyoty keď v jednom modelovom rade zlyhávali brzdy(!!!) , čo je oveľa nebezpečnejšie než nejaké emisie prekročené o pár mg. Nikde som nepočul že by akcie toyoty vtedy klesali a niekto ju žaloval o mld dolárov.
amíci ako vždy majú dvojitý meter na VW a ich žravé vozídla vlastnej výroby s hektolitrovym motorom - nepamätám si že by bol takýto humbuk okolo toyoty keď v jednom modelovom rade zlyhávali brzdy(!!!) , čo je oveľa nebezpečnejšie než nejaké emisie prekročené o pár mg. Nikde som nepočul že by akcie toyoty vtedy klesali a niekto ju žaloval o mld dolárov.
hahaha pokrytci, že sa tak nepozrú na emisie tých žravých amerických vozítok
toto je len samoúčelná kritika pre kritiku - nech urobil Orbán v minulosti hocijaké hovadiny - tento postoj k utečencom bol správny. Našťastie.
mňa sa zase nikto nič nepýtal, ale agentúra v tom má jasno:-))
treba pozerať RT news miesto CNN a dozvieme sa aj inú "pravdu" ako nám udávajú v mainstream médiach
hej, len ako by to dopadlo keby sa zvrhol ďalší autoritatívny režim (ako v Egypte, Lýbyi, a o Iraku ani nehovoriacatď.) a bol by z toho bordel v podobe džihadistickej "arabskej jari". Aj keď je pravda že títo wahabisti so Saudskej Arábie podporujú Isl. štát. a členovia kráLovskej rodiny dílújú drogy.
jasné že je horšie lebo stále dosť ľudí verí, že EU a jej orgány sú vrcholom demokracie za účelom blahobytu a pod. za podpory "pluralitných" médii , ktorý to do nám to vbíjajú do hlavy cez reklamy na eurofondy každých 5 min (inak strašné mrhanie europrostriedkami). Keď bolo ZSSR skoro každý si uvedomoval čo sú komanči zač. a źe tá jedna TV čo hlása aký je ZSSR pokrokovy tára.
za všetko môže Tusk a jeho kampaň proti vlastnej krajine
áno hlavne tí so sídliska, čo hneď po Štedrej večeri idú po celej SR za príbuznými a nechajú doma plnú chladničku, ktorú potom môžu rovno vyhodiť
dúfam, že dojete ten týždňový zemiakový šalát a kapra alebo ho pošlete deťom do Afriky.
a čo zaplatí to KOOP z poistenia úpadku CK...Nech su radi, že mal nejaké poistenie. Prečo si tí ľudia inak neoveria takéto neznáme cestovky a potom plačú.
Pokiaľ bude takáto mzda v tejto výške a pokiaľ nebudeme mať vlastné slovenské podniky, ktoré generujú zisk tu a tu ho aj vykazujú tak stále budeme len chudobinec v rukách EU, ktorej silné štáty si cez eurofondy robia vlastný biznis aj na Slovensku.
sloboda pracovať v EU? a čo pracovné kvóty v Holandsku, Nemecku atď. ty magor? Sloboda a rovnosť podnikania? Aj tebe dajú daňové prázdniny? atď.
okupujú vlastnú rusku národnostnú "menšinu"?
Odporúčame