a polovica z toho je dlh samospráv ako súčasť verejnej správy
a polovica z toho je dlh samospráv ako súčasť verejnej správy
dúfam, že Obama prijme aj utečencov zo Sev. Afriky, keďže za ich stav môže náhla anti kadafiáda a bubarakiaáda - chcel by som vidieť ako by prešli títo utečenci cez vstupnú previerku USA, keby ich majú prijať - všetkých do jedného by strčili niekde na guantanamo 2 ako bezpećnostné riziko. Hlavne, že my ich musíme prijať s otvorenou náručou.
Obamovi "poradcovia a experti" pre geografiu a históriu nepovedali, že ISIS je aj v iných krajinách. Resp. možno to ani sami nevedia.
Čo tak spojiť sa v boji proti vyžieračom soc. systému hlavne na východe SR a nelegálnemu prisťahovalectvu nanútenom EU
nebude Blatter bude nejaký arab. Dúfam, že bude viac kandidátov
tie spoty točil pred mi tour de france a nejako to ovplyvnilo jeho žltý dres? Pišeš akoby sa kvôli točeniu reklamy nezúčastnil niektorých pretekov. Skôr nezvláda tlak od Tinkova, ktorý ako každý rychlokvasený milionár chce mať výsledky hneď
realu zase preplo - čo tento benitéz dokázal okrem toho finále s liverpoolom pred 10 rokmi. Aké výsledky mal v Neapole? Na výhru v LM si môžu ešte počkať
to že s nim dávajú reklamu každých 10 min neznamená , že ich stále točí - tie spoty mohol natočiť kľudne ešte pred rokom keď pripravovali v citrone alebo telekome novú kampaň - to si myslíš že kvôli točeniu reklamy netrénuje?:-))
prosím ťa, však dodávateľov z PL, CHN alebo odinakiaľ majú všetci rovnakých - tie isté napr. kupeľňové doplnky a stavebný materiál máš v Horn., merkury, a dokonca i v Siku
však nemôže byť kazových 100% - zavisí aj ako sa kto o vozidlo stará. Aj dácia môě byť v pohode aj po 100tis ale potom to príde aj pri pravidelnom servise
VW Scirocco 1,4 TSI (160k???) - v záruke výmena bloku motora - potom po cca 10 tis to aj tak cukalo a cukalo. Downsizing je blbosť hlavne u VW
hlasná trúba USA Bútora sa opäť ozval ústami inštitútu prezidenta
+ a vlastne tvoj príspevok s neznalosťou právnej úpravy len potvrdzuje, že právne zastúpenie je niekedy nevyhnutné - lebo keď ťa napr. zastupuje advokát a dokašle to, je zo zákona poistený na škodu , ktorú by ti tým spôsobil - takže si to môžeš uplatniť z jeho poistky.
to som zvedavý ako by si ľudia bez právnikov vedeli podať nejakú žalobu a navrhnúť súdu aký výrok rozsudku má podľa žaloby vyniesť. Okrem toho advokáta musíš mať povinne len pri ochrane osobnosti, ustavnej sťažnosti a ešte v tr. konaní pri úkonoch kde je nutná obhajoba. Nikto v iných prípadoch nebráni zastupovať sa sám - len to bude vyzerať nanič lebo súdy ťa môžu poučovať len čiastočne o procesných otázkach nie o konkrétnej právnej úprave , ktorá sa na tvoj spor vzťahuje
choď sa priznať ako Fischer , uzavri dohodu o vine a treste a bude to
existuje tzv. Gender smernica EU, ktorá sa dá vykladať rôzne - zatiaľ sa uplatňuje len v rámci produktov
a to polovica s IS sú vlastne občania EU - Belgicka, GB , FR atď. + Nórska
zachvíľu tu budeme podnikať križiacke výpravy ako v r. 1200
Zlatý Asad, Husain a Kaddáfi- ľudia v Iraku, Sýrii a Líbyi ešte dlho budú hovoriť ako paradoxne kedysi bolo lepšie pod ich nadvládou. Vďaka svetovému policajtovi, ktorý si ani nie je schopný tých utečencov napr. z Líbye zobrať k sebe domov, keď už zariadil, že museli utiecť pred islamistami, Však EU sa postará.
Odporúčame