Obama:
tu ide o dvojitý meter samostatnosť Kosovo s denaturalizovanými albáncami , ktorý tam začali prichádzať vo veĺkom až koncom 19 st. je vrchol demokracie ale samostatnosť Krymu kde žiju odjakživa rusi je agresia a v rozpore so všetkým. Hovorí sa tomu selektívna demokracia. A to už nehovorím, źe nová "majdan" vláda zrušila právo použivať o.i. ruštinu v úradnom styku. Tomu sa hovorí právo menšín ako hrom. Ale EU a USA toto zrazu nevadí, ale keď to urobili Srbi , ktorých v Kosove albánske UCK terorizovali a predávali na orgány, tak už Srbov bombardovali (samozrejme len "humanitárne" - viď Vašku)


