však by ho odobrali aj v GB - keby ho týrala podľa ich definicii - takto ho deportovali. Sú to čudné pravidlá.
však by ho odobrali aj v GB - keby ho týrala podľa ich definicii - takto ho deportovali. Sú to čudné pravidlá.
pamätám si ako Kanada nevie zvládať prehru presne pre to isté mimozemské ego ako teraz Rusi - napr. vo finále s Čechmi v r. 200X, začali provokovať Čechov a trieskať hokejkami atď. Kanaďania nie sú žiadni baránkovia. Rusi si to teraz poriadne zlízli aj vzhľadom na súčasnú módu v médiach kolektívne zatracovať všetko ruské.
to majú za to preháňanie s neymarom - kto ich doteraz "preveril"? Chorvátsko (vyhrali len vďaka rozhodcom) , Mexico - 0:0 , Kamerun? ledva ledva s Chile a Kolumbia.
hanba hanba a hanba, p Vujtek poMS 2012 som myslel, že ste dali našim systém a taktické myslenie ale teraz posledné 2 roky a hlavne po Soči a týchto výkonoch máte horšie výsledky ako mal Golonka. So slovenskou repre a fanúšikmi je to ako vzťah narkomana a jeho rodiča, rodič stále dúfa, že sa jeho dieťa vylieči, upína sa ku každému čiastkovému úspechu tohto dieťaťa s problémom ale tento narkoman aj tak nakoniec všetko poserie a pichne si dávku a rodica sklame a rodič ho opäť podporuje na ceste k triezvosti. Takáto podpora však nemôže trvať večne, pretože to ničí obe strany. Fanúšikovia raz povedia dosť a po takýchto výkonoch stratia dôveru v repre, keďźe tieto výsledky s posratými outsidermi stále prichádzajú
teraz treba vyhrať všetky zápasy s FRA, DAN, NOR a TAL. Ale s tými Čechmi sme to mali vyhrať aspoň v predĺžení
keby prehrali tak povie. škoda že sme nezosmiešnili pri tej ich presilovke potom čo sme mu vypichli puk a išli v oslabení na českého brankára v I. tretine
a to ešte tento "spojenec" odpočúval merkelovú a polku bruselu!!!!!! To keby spraví rusko. Zväzáčka Merkelová a maoista Barosso s tým nemajú problém - však sú bezchrbťáci ako Obama.
kto si žela sankcie proti rusku je proti SK ekonomike - tí blbci z Brusselu nech to pochopia. Ak uznali kosovo musia aj Krym. Aký je roydiel medzi majdanom vtedy a aktivitami proruských teraz? selektívna demokracia podľa toho ako to vyhovuje USA
držať palce už nestači - pri rovnosti bodov by museli LIV vyhrať x 6:0 a modliť sa :-)) teraz budú všetci z FC L fandiť evertonu v Sobotu:-))
dufam, že na tom apsoň zarobime. Inak nechapem EU so sankciami navrhovanýni od USA- veď USA odpočuvali Merkelovú a polovicu Bruselu.
toto už janukovič prehnal, jedni ho nenávidia (Kyjev) a druhí ho už považujú za zbabelca čo ušiel. Ale pravdsa je, že bol demokraticky zvolení a parlament neuviedol žiadny dôvod v rámci platnej ústavy , pre ktorý by ho mohli odvolať. Moźno až teraz, lebo pozvanie cudzích vojsk by som nazval vlastizradou...
bohužiaľ je selektívna demokracia :
Kosovo - samostatnosť OK podľa EU a USA a vpád vojsk NATO
Krym - samostanosť, je to agresia podĺa EU a USA, navyše im nevadí ani zrušenie úradného jazyka menšin na Ukrajine novou "demokratickou" vládou, ktorá zbavila moci v rozpore so všetkým riadne zvoleného prezidenta . Maximálne až teraz by ho mohli Janukoviča odvolať keďže chcel vpád ruských vojsk na Ukrajinu - ako vlastizradu. Ide však o to či takýto sú ako vláda legitímni. Inak Janukovič už skončil v Kyjeve ho nenávidia a zvyšok ho povaźuje za zbabelca, ktorý ušiel.
tu však ide o dvojitý meter samostatnosť Kosovo z denaturalizovanými albáncami , ktorý tam začali prichádzať vo veĺkom až koncom 19 st. je vrchol demokracie ale samostatnosť Krymu kde žiju odjakživa rusi je agresia a v rozpore so všetkým. Hovorí sa tomu selektívna demokracia. A to už nehovorím, źe nová "majdan" vláda zrušila právo použivať o.i. ruštinu v úradnom styku. Tomu sa hovorí právo menšín ako hrom. Ale EU a USA toto zrazu nevadí, ale keď to urobili Srbi , ktorých v Kosove albánske UCK terorizovali a predávali na orgány, tak už Srbov bombardovali (samozrejme len "humanitárne" - viď Vašku)
tu však ide o dvojitý meter samostatnosť Kosovo z denaturalizovanými albáncami , ktorý tam začali prichádzať vo veĺkom až koncom 19 st. je vrchol demokracie ale samostatnosť Krymu kde žiju odjakživa rusi je agresia a v rozpore so všetkým. Hovorí sa tomu selektívna demokracia. A to už nehovorím, źe nová "majdan" vláda zrušila právo použivať o.i. ruštinu v úradnom styku. Tomu sa hovorí právo menšín ako hrom. Ale EU a USA toto zrazu nevadí, ale keď to urobili Srbi , ktorých v Kosove albánske UCK terorizovali a predávali na orgány, tak už Srbov bombardovali (samozrejme len "humanitárne" - viď Vašku)
nie je bohužiaľ selektívna demokracia:
ide o dvojitý meter samostatnosť Kosova z denaturalizovanými albáncami , ktorý tam začali prichádzať vo veĺkom až koncom 19 st. je vrchol demokracie ale samostatnosť Krymu kde žiju odjakživa rusi je agresia a v rozpore so všetkým. A to už nehovorím, źe nová "majdan" vláda zrušila právo použivať o.i. ruštinu v úradnom styku. Tomu sa hovorí právo menšín ako hrom. Ale EU a USA toto zrazu nevadí, ale keď to urobili Srbi , ktorých v Kosove albánske UCK terorizovali a predávali na orgány, tak už Srbov bombardovali (samozrejme len "humanitárne" - viď Vašku)
tu však ide o dvojitý meter samostatnosť Kosovo z denaturalizovanými albáncami , ktorý tam začali prichádzať vo veĺkom až koncom 19 st. je vrchol demokracie ale samostatnosť Krymu kde žiju odjakživa rusi je agresia a v rozpore so všetkým. Hovorí sa tomu selektívna demokracia. A to už nehovorím, źe nová "majdan" vláda zrušila právo použivať o.i. ruštinu v úradnom styku. Tomu sa hovorí právo menšín ako hrom. Ale EU a USA toto zrazu nevadí, ale keď to urobili Srbi , ktorých v Kosove albánske UCK terorizovali a predávali na orgány, tak už Srbov bombardovali (samozrejme len "humanitárne" - viď Vašku)
Odporúčame