takto čisto zložiť hráča so sklonenou hlavou v nabratej rýchlosti tak, že sa mu náhle postavíš do cesty si fakt zaslúži pozornosť a uznanie, hlavne keď ten hráč 2 mesiace nebude môcť hrať hokej. Kiež by bolo viac takýchto ćistých zákrokov.
takto čisto zložiť hráča so sklonenou hlavou v nabratej rýchlosti tak, že sa mu náhle postavíš do cesty si fakt zaslúži pozornosť a uznanie, hlavne keď ten hráč 2 mesiace nebude môcť hrať hokej. Kiež by bolo viac takýchto ćistých zákrokov.
presne výsledkom je napr. aglomerácia aj 5-tich obcí, čo susedia tesne pri sebe - viď napr cesta z NR do TO a iné. Kedysi bola pro takých obciach jediná - tzv. stredisková, kde bol umiestnený jeden úrad -správa pre viac obcí
Zákon 302/2001 Z.z. o samospráve vyšších územných celkov (zákon o samosprávnych krajoch)
HZDS nevládlo od r. 1998
10 ročné daňové prázdniny takej firme ako USS výmenou za členstvo v NATO to je ekonomická vlastizrada. Ešteže sa takto nedohodli aj pri SPP...
ha ha ha, jasné len vďaka ficovi:-) A čo urobili za posledné 3 roky opozícia vo vláde? Nič. Preto aj získali každá zo strán po 5 % - veď už aj v BA boli na nich nas ratý a preto aj tu vyhral smer. Sa zobuď - píśeš tu ako z mládežníckej org. SDKU. Vivat Gorila:-))
kde tam spomínal len Fica, Mećiara - spomínal všetkých, ty pako. Ty si už úplne mimo.
Podľa údajov na stránke www.FIFA.com dostalo Slovensko cez FAP od roku 2008 presne milión dolárov, každý rok po 250-tisíc. Najviac prostriedkov investovali zástupcovia Slovenského futbalového zväzu (SFZ) do plánovania a infraštruktúry, za ostatné tri roky (2009, 2010 a 2011) to bolo vždy približne 40 percent z celkového ročného príspevku.Na rozvoj ženského futbalu išlo každoročne 15 percent sumy a 16 až 20 percent putovalo na plážový futbal a futsal. Mládežnícky futbal a mužské súťaže "nedostali" v rokoch 2009, 2010 a 2011 z celkového objemu ani cent.
srdce Európy je "trochu" východnejšie od Francúzka. Na "kontinente" V. Británia by si už mohli doštudovať zemepis.
konečne, ten smrad vypúšťaný v NC bol len obchádzanie zákona.
mal si staviť ako "pravý Slovák" na CZ ako Foter vyššie a mal by si prachy .Fuj.
bodaj by si potom tie prachy prehral, ty gambler.
a zvyšok do dr bal p. Jehuda Eichler. A amíci to dostali za babku aj z 10 r. prázdninami.
jasné a na dresoch Chelsea budú mať miesto tej korejskej značky USS Steel:-))
dostali to za výtržníctvo. Na tých záberoch z pálenia EU však vidno ako prítomní št. policajti zasiahli až po zapálení i keď dobre videli a vedeli, źe to ide zapáliť. To je čudné...
a kedy malo dôjsť k tomu "hanobeniu" štátnej vlajky alebo št. symbolu?
že by koniec Dzuriho daňových prázdnin?:-)
vyzerá divne a odstávajú jej uši. Celý ten humbuk akože sa rozišli bol len marketingový ťah kvôli premiére filmu.. Fuj - hnus
Odporúčame