možno tak keď bola v opozícii:-))
strašne volič USA dospel, v kabinete Obamu sú všetci ľudia napojení na Fed a Golden and Sachs. Je úplne jedno kto by vahral títo ľudia maju prezidenta len ako bábku... Takže otvor si oči. Americkému vyspelému voličovi stačí keď Mr. Prezident zapózuje s deckom alebo babkou a ukáže silné gesto a silné ale prázdne reči.. U nás by takýto kandidáti boli naj populisti
asi si nepočul ten song od Kryla , v ktorom recituje o skutočnom Lahvovi ako ho nevykresľujú média. Prosím ťa alkoholik Lahev bojoval proti režimu v každej krčme, kde s parťákmi prežúroval prachy zo zahraničia a bol tak perzekuovaný, źe sa preháňal po Prahe na svojom mercedese. Povestné sú aj jeho pobytu za mrežami, kde mu bachari nosili pivo a vepřo knedlo... Prosto pseudointelektuálny ožratý žvástal.Nehovoriac o tom aký to spolu s Allbrightovou (v sˇ´učasnosti hl. investorkou v Kosove) bol "skvelý" humanitárny bombarďák. Dubček sa na takého určite ani nechytá. Chvalabohu...
no keď sa poprechádzaš po nemeckých veľkomestách tak aj hej:-))
prečo, lebo Kováč svoje tvrdenia nevedel dokázať?
zase sa ozval trapko, slovan má štadiňón prenajatý od mesta Bratislava takže neviem o čom točíš. Okrem hokeja sa využíva aj na ďalšie podujatia. Ale viem, ty so svojími spoluobćanmi vo svojej hornej dolnej by si isto u vás vypredal aj 20 tis. štadión
Pažrava je tak pri Zvolene, ty pa ko.
vyhrá najväčší herec a pózer. Kebyže tak ako oni bezducho kecá pred voľbami hocijaký náš politik tak by bol oznaćovaný za naj populistu...
sorry, ale ty si tiež jednostranne "objektívny" a zaujatý.
ty si teda naivný aj Harabín aj Žitňanska si chceli prostredníctvom svojích krokov vo funkcii dosadiť svojich ľudí... Ani Žitňanská nič neurobila, len ututlávala kauzu svojho nadrbaného synčeka...
a čo to má Haščákovi zobrať a znárodniť?:-))
si prečitaj právomoci MS SR a NS SR - však čo s tým spravila krivohubá?
pokiaľ si nebol člen vlády alebo SIS tak si videl len akurát to čo bolo v médiach, to je všetko...
bože môj to sú ale sr ..čky; vieš o tom, že týranie zvierat je trestným činom?, takźe ochrana tu existuje a neboj sa policajti to stíhajú, ak podáš tr. oznámenie na takého nezodpovedného chovateľa... Je to jednoduchšie vyšetriť ako iné tr. činy na ľuďoch..
ak sa o zivera riadne nestaráš je to trestný čin, ktorý bol trestným činom aj včera a bude aj dnes a zajtra. Stačí pri takom správaní chovateľa podať tr. oznámenie.
slobod zvierat a grenpeace mimovládky, ktoré len žiju s takýchto aktivít za každú cenu a berú prachy za to od sponzorov. Niečo ako mimovlasky typu Róm v ohrození.
k tomu len, že ešte chránený druh je v SR aj medzi ľuďmi, však ich všetci poznáme.
Neviem ale potom ako to dopadlo s Levom Poprad vďaka čachrom ich majiteĺa je mi Lev Praha vrcholne nesympatický, pritom nemajú žiadnu hokejovú tradíciu (ako napr. Sparta, Slovan atď.)
akó účastník cestnej premávky nemáš čo piť, a to ani jedno pivo.
Odporúčame