škoda že to tak nepovedal, ako ty interpretuješ - Romney by okno otvoril aj nad zemou, takže stále je to potvrdenie pravidla, že Amíci vrátane ich "výrečného" prezidenta (Obama alebo Romney) sú jeden z najsprostejších národov na svete... Nepomôžu im ani takýto provokatéri ako si ty... Inak ako fungujú tlačiarne v USA, dufam, že dolár sorry toaletný papier majú natlaćený dostatočne, aby to tu zase drblo na finančnom trhu:-))


