Korózia Fe je spájaná vždy s tvorbou oxidu Fe a keďže je objemovo menší ako samotné Fe ,tak otvára cestu na ďalšiu koróziu
Korózia Fe je spájaná vždy s tvorbou oxidu Fe a keďže je objemovo menší ako samotné Fe ,tak otvára cestu na ďalšiu koróziu
Neveriacky pozerám na naivných ľudí ,ktorí nerozumejú materiálom a dajú sa nahovoriť na materiál ,ktorý prirodzene koroduje . Ak Vám dajú záruku aj 10 rokov a budú Vám tvrdiť ,že materiál už pod hrdzou nekoroduje ,tak sa pripravte ,že sa Vám to po 10 rokoch rozsype . Na oceli ,ktorá teraz nie je skorodovaná nemôže vzniknúť ochranná vrstva bez ďalšieho zásahu povrchovou úpravou , pretože je prirodzené , že oxid želaza má menší objem ako Fe a tým sa otvára cesta k ďaľšej korózii dovnútra .
Z textov o použití ocele Typu Corten : " Omni Coliseum, built in 1972 in Atlanta, never stopped rusting, and eventually large holes appeared in the structure. This was a major factor in the decision to demolish it just 25 years after construction" . Kto nečíta v angličtine : Mnohé budovy postavené z tejto ocele sa po niekoľkých rokoch museli demontovať . Korózia sa nezastaví a pri určitých podmienkach je výrazne korozívna . Niekto sa spolieha , že to vydrží 30 rokov počas záruky ,ktorú držia tí čo to tsvali a potom nech si to štát vymení za nové na svoje náklady. Myslím ,že ide nezmyslené rozhodnutie použiť to na protihlukovú stenu. Existujú materiály ako hliník , ktoré principiálne neskorodujú ,pretože povrchové skorodovanie ja naozaj ochrannou vrstvou pre výrobky z AL , ak sa nepospájajú náhodou neodborne Fe skrutkami .
Hlupost. Fe vyrobky sa musia natierat.
Vyjadrenie tzv.odborníkov ,ze sa korozia zastavi je hlupost.Korozia na vyrobkoch zo zeleza sa vzhladom na princip korozie Fe bude pokracovat a po par rokoch to bude treba vymenit lebo to skolabuje. Ak chceme aby to vydrzalo ,tak sa to malo robit z hlinika, alebo hned natriet.
Toto nemôže napísať objektívny človek. Slovan sa stal európskym mužstvom s príchodom Kozáka ml.. Treba zobrať do úvahy aj to ,že ako Slovan financuje MAJITEĽ a nie štát. Bez MAJITEĽA by sme nemali nič
Čo tak zaradiť na náš sankčný zoznam prezidenta USA , ktorého správanie spĺňa všetky podmienky definované autorom amerického zákona na jeho zaradenie na takýto zoznam .
Pekne to rozohravate. Ľudia milujú ľudí na ktorých je krivda problém je ze u Fica je to pravda
Fico sa chce zviesť na chrbte Mazureka do parlamentu. Fico bude prezentovať všetko čo je v zhode s väčšinovým názorom Slovákov a tak bude prezentovať všetko čo kedysi Mečiar keď bol pri moci. Už čakám kedy rozohrá hru veľkého Samca, lebo tých majú hlavne ženy radi
Dnes sa nedtriela, dnes sa vyháňa, ináč by od hladu zahynuli.....
Prečo ste sa nespýtali štandardnú robotnícku profesiu, ľudí na dedinách,dôchodcov,.... ?
Neporovnávaj súčasnosť s dobou pred 30 timi rokmi. Vtedy sa ani zápaniari nemali tak ako sa majú dnes . Porovnávaj nás a tých čo žijú vo vyspelých západných krajinách v nich narodený. Nemiešaj do toho prosím Ťa prisťahovalcov
Ja v tom veľa pravdy . Nemohli sme však slobodne zabíjať, kradnúť a podvádzať
Nie vždy musí Slovák závidieť. Aj my máme svoj štadión . Dôležité je aby sme ho naplnili . Rozmer hracej plochy je rovnaký . Dôležité je aby naši hrali dobrý futbal ... A k to tak nebude ,tak potom budeme závidieť....
O 50 rokov bude tlač písať, že majú jednu stanicu vysielajúcu nemecky?
To sme ,ale dopadli ako toto je najsexi muž na planéte . Otras
Slovan si zaslúži pochvalu. Formuje sa dobré mužstvo. Škoda,že ho majiteľ po ukončení skupiny rozpredá ...
Už začína spravodajská hra. Teraz sa zverejnia informácie na vyvolanie chaosu ...
Odporúčame