Keby som nemal osobnú skúsenosť s prepisom môjho pozemku na iného bez toho aby som o tom vedel ,tak by som aj uveril. Lenže skúsenosť mám. Mne odcudzený pozemok som si musel späť vysúdiť a po úspešnom súde v môj prospech som dostal od advokáta doporučenie aby som sa ani nezaujímal o to ako mohol byť môj pozemok prepísaný na niekoho iného bez môjho vedomia . Jednoducho som dostal doporučenie do toho nerýpať a nepýtať sa !!! Pán Kiska je obrazom tých na koho som sa nemal pýtať len v inej oblasti Slovenska !!!!


