Prepočty správne a myslím ,že aj text sa nelíši veľmi od môjho názoru
Prepočty správne a myslím ,že aj text sa nelíši veľmi od môjho názoru
Chytila to svokra od neho ako bezpríznakoveho nosiča a preniesla to aj do nemocnice. Matovič by však nemal tieto reči trúsiť. Nikto z nich nemôže za to ako sa vírus šíry pokiaľnebol v karantene a neporušil ju
Bude aj bezlepková strava v ponuke? Bude to platiť pre všetkých dôchodcov, alebo len nad 65 rokov? Ak nebude bezlepková a nie pre všetkých dôchodcov ,tak ide o čistú diskrimináciu
Smrad robíš Ty. Podporuješ šírenie choroby
Navrhujem zosnímať na diaľniciach ŠPZ všetkých áut od polnoci do utorka rána a postupne ich predvolávať a dávať pokuty.Zároveň každému spraviť odbery a v prípade pozitivity ich obviniť za ohrozenie verejného zdravia a šírenie nákazlivej choroby
Oni sa tých ľudí v cudzine zbavujú . Zarábať tam môžu ,ale liečiť sa to nech idú domov
Ako prispievaš svojim komentom k vyriešeniu problému ?
Porozmýšľaj sko si svojim prispevkom pomohol k riešeniu
Asi Češi začali konať skôr ako tí naši Ficovci . Teraz chcete od Matoviča niečo čo sa malo robiť od začiatku roka . Do prevztia vlády sa nerobilo z toho nič systematicky . Išlo len o náhodné nekoordinované nákupy
Slovenské problémy nechajte na Slovákov a Vy sa starajte aby ste si to riešili v Poľsku.
Zvrátená predstava o tom ako sa od začiatku roka mohla prejaviť pandémia na cenách bytov. Veď reálne sa o pandémii začalo intenzívne hovoriť až 6.3.2020 kedy sme zaznamenali prvý prípad na Slovensku. Veď ceny v prvom kvartále nemohli byť tým ovplyvnené. Počkajte na štatistiku II. kvartálu . Môj odhad pokles predaja pôjde o 80-90% dole a ceny sa postupne znížia vzhľadom na pokles dopytu o 15% . Veď už aj mladý Kičura kupoval za nové ceny
O životne dôležitých otázkach nemôžu rozhodovať skúmaním verejnej mienky. Tu je miesto pre odborníkov .
Dnes som ako senior išiel do obchodu v stanovenom čase . Funguje to. Treba tomu dať čas a všetko pôjde OK . Treba však rešpektovať rozhodnutia vlády a krízového štábu . Prečo soi nevážime zdravie ? Verte ,že pre vládu by bolo najlacnejšie nerobiť nič a na konci spočítať koľko ušetrili na dôchodkoch tých čo pomreli
Zdá sa ,že logika je iná. Zákaz osobných údajov vyhovuje pre tých čo žijú z nakradnutého .
Ĺudia nech sa zamerajú na prísnu hygienu a dodržiavanie pravidiel a nie hľadanie toho kto je momentálne chorý .
Keď nerozumieš ako funguje ekonomika a trha ,tak sa neozývaj
Jediným riešením je Black out celej svetej ekonomiky . Takéto riešenie som navrhoval už v roku 2008 . V tom čase som navrhoval zastavenie všetkých aktivít okrem jedenia a sedenia doma na 2 mesiace . Samozrejme celosvetovo ,aby za ten čas nikto neobsadil naše trhové pozície . Ak to urobíme len my ,tak našich výrobcov nahradí konkurencia z iných krajín a naši sa budú prebíjať na svoje pozície od začiatku . Ak to neurobia ostatní ,tak ako zabezpečíme aby sa to znovu nezanieslo k nám ???? Toto sa musí koordinovať na úrovni EÚ. Slovensko je maličké a nie je odtrhnuté od iných štátov .....
Pekné je zarábať v cudzine a potom keď hrozí hospitalizácia ,tak sa vrátiť domov , pretože tu to bude určite zadarmo .
Odporúčame