Pán Fico je právnik. Mal by vedieť ako sa dá protizákonná činnosť ohlásiť úradom. Alebo teraz prichádza na to ,že to čo na ohlasovanie protizákonnej činnosti pripravili je len bezodná jama kde sa hlásenia strácajú a nikto nič nerieši . Jedine ak začnú rozpracovávať nahlasovateľa a zisťovať čo majú na neho . Kým to bolo na neho a jeho kumpánov ,tak mu to vyhovovalo ....


