Sulík: ... a ešte niečo. Želám Pravde všetko dobré!
To ako ho väčšina prispievateľov kritizuje je potvrdením ,že sa musí už vážne sústrediť na slovenskú politickú scénu. Má čo robiť aby ako budúci líder novej vládnej koalície urobil rekonštrukciu štátnej správy . Budú mať čo robiť aby ju vyčistili od tých čo si na zlodejstvo už zvykli. Za zlodejstvo sa dá považovať aj to ,že je rozbujnená administratíva . To , že ho takmer všetci kritizujú a znevažujú jeho budúcu úlohu lídra je prejavom strachu tých čo im vyhovujú dnešné schémy delenia peňazí cez rôzne projekty a fondy na ktorých delení sú napichnutí rôznymi spôsobmi . Bude to boj v ktorom sa ukáže aký odpor dokážu vyvolať opatrenia ,ktoré budú smerovať na rozbitie dnešných štruktúr .