U neho neide o vek , ale o neschopnosť riadiť zmenu . Čudujem sa ,že je ešte na poste predsedu SAV. Novinári všímajte si viac spôsob nakladania s prostriedkami ,ktoré akadémia minula na infraštruktúru a jej terajšie využívanie . Napriek tomu ,že SAV má dosť zariadení a výbornú infraštruktúru , stále má tento pán chuť kupovať nové zariadenia . Prečo ? No hádajte . Kde sa dá ľahšie získavať bočné príjmy pri nakupovaní zariadení (10 -30% ? ) ,alebo pri ich prevádzkovaní ?

