Tak to necháme radšej vládnúť mafiánov terajších ,ktorí sa tvária ako záchrancovia národa ?
Tak to necháme radšej vládnúť mafiánov terajších ,ktorí sa tvária ako záchrancovia národa ?
Nerozumiem politika ,ktorý vie ,že by získal voľbami a on to ignoruje . Čoho s bojí?
.... a každá eurofondová agentúra na jednotlivých ministerstvách už má vybudovanú svoju sieť. Bolo by zaujímavé vedieť ako dopadol pán z Výskumného ústavu zváračského ,ktorý bol priamo menovaný ako jeden z tých čo do definície tejto mafie zapadá. Ak by sa NKÚ opýtal pár ľudí ,ktorí v minulosti vedeli kvalitnými projektami získať prostriedky na mená ľudí ,ktorí okolo nich začali v posledných rokoch krúžiť , tak by tých pravých mali za chvíľu. Problém je že nie sú ochotní týchto ľudí prezradiť. Nemajú istotu ,že sa im to nevráti tým ,že sa na ich projekty pošlú kontroly ,ktoré ich potopia . Títo ľudia by im vysvetlili schémy ako sa fondy rozkrádajú. Treba sa sústrediť na partnerov v úspešných projektoch ,ktorí v nich robia tzv. štúdie ,ktoré vyťahujú zo šuflíka a prijímateľovi pri riešení základného cieľa projektov v ničom nepomôžu. Tieto štúdie sú tzv. výpaľným .........
Ak by išiel NKU po stope tých čo boli úspešní vo výzve ,tak poskladajú sieť slovenskej eurofondovej mafie. Žiaľ práve preto po tejto stope nepôjdu ....
Fiktívna mena na fittívnej burze a médiá tomu venujú pozornosť . Ak ste si nevšimli , tak korupčnícka čvarga sa na Slovensku nevzdáva . Nebolo by zaujímavejšie konečne začať odhalovať kam sa míňajú prostriedky z projektov Európskej únie ?
Korupčníci prepojení na podnikateľské mafie dávajú podmienky prezidentovi. Viete prečo si to môžu dovoliť ? Pretože použili všetky svoje informácie o aktivitách prezidenta . Kaliňák má nazbieraných dostatok informácií na každého. Všetci si teraz navzájom odpustia a môžu pokračovať vo svojich podnikateľských aktivitách . Šťastný to slovenský národ
Pred olympiádov to bolo o dopingu. Pred MS vo futbale to je o otravách a hlavne ide o špinavú politiku . Prestali im vyhovovať špióni ? Už im nemajú čo povedať a mohli by rozprávať na druhej strane . Rusi by sa mali spýťať na túto tému UK a nie naopak . Je to smiešne
Kľudne si poslúž. Je to tak ako hovorím ja .
Hlasovať a komentovať môžeš ak sa zaregistruješ
Stačí použiť štatistické metódy a zistíš aká je pravdepodobnosť aby sa výsledky zvrtli tak ako to nakoniec dopadlo
Zvláštna taktika . Likvidovať už opotrebovaných špiónov a zároveň to hádzať na Rusov. Keď sa ozvú ,tak ich obvinia z konšpirácií. Zdá sa ,že BREXITOM získava USA partnera ochotného vyvolať vojnu v Európe . Stále rátajú ,že ich priemysel tú vojnu bude kŕmiť Potom príde nový Marshallov plán a ďaľších 100 rokov bude Európa robiť na ich blahobyt..
Náš pán premiér je pri obrane záujmov svojich spolu straníkov spojiť sa aj s čertom a to Kotleba nie je . Keďže náš pán premiér nikdy naklame ,tak sa s Kotlebom určite nestretol.
Ak by platilo čo píšeš, tak má dnes Fico k dispozícii 100 hlasov. Ale má prd ,labo to sú hlasy baz váhy ,ktoré s môžu priidať ,ale nemusia
Béla a kto Ti má veriť? Prad vpľbami si vylučoval Smer ako partnera .Každému bolo jasné ,že máš pravdu. Potom Smer zmanipuloval volebný výsledok KDH a Ty si sa pridal k nim. Aj vďaka Tebe a tomu Vášmu republikovému snemu ,ktorý sa rozhodol ísť do zväzku zo stranami známimi korupčnosťou . U nich sa nič nezmenilo , akurát ste im pomohli korupčnú nálepku zvýrazniť. Čo ďalej po predčasných voľbách? Budú Ťa chcieť budúci víťazi do koalície? Budú Vás Vaši voliči voliť,alebo si vyberú SMK ? Ak si chceš nechať otvorené dvere musíš sa začať slušne správať k tým ktorými si ohrdol .Je možné ,že budeš musieť končiť ako predseda ,aby sa to vôbec dalo. Máte čo rozmýšlať
Ak prežije ,tak je to smrť Mostu Híd a nastupuje v budúcich voľbách SMK
Všetko čo ohrozovalo Smer a jeho sponzorov pri získavaní zdrojov ,pri zabezpečovaní beztrestnosti ,......
Tie voľby môžu byť v tom istom termíne ako komunálne. Nič zlého sa nestane. Aspoň bude jasné aká silná je dnešná opozícia. Nebojte , Kaliňák nazbieral dosť dokumentov na kompromitáciu každého jedného opozničíka . A na úrade je mnoho kamarátov . Veď ich všetkých nevymenia . U nás sa každý do niečoho zamočil. Niekto bol komunista ,niekto získaval peniaze z fondov ,každý podával daňové priznania ,..... Niečo sa nájde. Opozícia nech rozmýšľa nad osobnosťami a odborníkmi ,ktorí budú schopní ustáť nový kauzy ,ktoré ich čakajú
Takže tí okolo sú lojálny a Stromček je ten čo vie a musí zatĺkať....
Pán Stromček pravdepodobne stojí v hlbokom lese , keďže sa k nemu ešte nedostali informácie o tom ako sa vláda vedaná pánom Ficom otriasa . Myslím ,že len vďaka tekejto zaslepenosti môže zastávať funkciu na ministerstve . Predpokladám ,že ani tam nevidí čo sa okolo neho deje a zdá sa ,že takýto ľudia dnešnej vláde plne vyhovujú . Takýmto ľuďom sa hovorí ,že sú lojálny , lebo nevidia nič .
Odporúčame