Slovenské firmy si musia uvedomiť ako narábajú so svojimi zamestnancami . Neobjektívne odmeňovanie - ignorácia požiadaviek odborov ,ktoré nie sú dostatočne aktívne aj vďaka preplateniu si odborového predáka , ktorého mzda je nadpriemerná až vysoká , vyhrážanie sa zástupmi ľudí pred bránami podnikov, neriadením firmy podľa reality vo firme ,ale podľa príkazov zahraničných vlastníkov, ktorý sa pozerajú na firmu na Slovensku ako na zdroj zisku ,ktorý sa presúva do materskej firmy na krytie strát a ich vysoké platy. Sekanie stavov ľudí bez objektívneho hodnotenia produktivity a výkonnosti ...... Dalo by sa toho napísať dosť . Vedenia firiem prestali pracovať strategicky a preto im bolo jedno či prepustia polovicu ľudí a potom ich zamestnajú cez agentúry........


