To nemôže byť výrok nášho premiéra. To si nectí demokraciu ? Rozhodnutie ľudí GB žiť mimo zväzku s ostatnými štátmi EÚ je ich vlastným rozhodnutím ,ktoré treba rešpektovať . Samozrejme nič nemôžeme GB zľahčovať ,ale vyhrážať sa bez možnosti to ovplyvniť je naivita . Všetky štáty ,ktoré sa dostanú tlakom k rozvoju ich hospodárstva nakoniec získajú schopnosť žiť samostatne . Čo viac si môžu želať ?


