Viete čo robia kôli takýmto bludom štátu, ktorý sa chca zbaviť povinností ,ktoré mu z jeho funkcií vyplývajú vo Francúzku ? A to majú dosť vysoké dôchodky v porovnaní s našimi pri skoro rovnakých nákladoch na život ako máme my . Štát od nás za desaťročia nazbieral neskutočné množstvo majetku . Potom ho prehajdákal v privatizácii a dnes si zaplatí pisáľkov ,ktorí nevedia čo všetko sme postavili preto aby oni dnes mohli žiť a písať sprostosti . Mladá generácia bude musieť robiť intenzívnejšie a zarábať dvojnásobok dnešných miezd aby na nás zarábali. To sa však musia zamestnať a začať zarábať aj na seba a nie my zarábame na nich. Naši rodičia zarábali 1000 Sk a ich dôchodok je v prepočte viac ako 10000 Sk čo je 10 násobok ich mzdy . Prečo by mne už dnes niekto hovoril ,že nemám dostať polovicu ? A jtak nás už štát okráda o veľkú časť toho čo sme mali dostávať.


