Trump a Putin sa dohodli, že boje neskončia, pokiaľ Zelenskij, EU a UK nepristúpia na mierové podmienky Putina.
Trump a Putin sa dohodli, že boje neskončia, pokiaľ Zelenskij, EU a UK nepristúpia na mierové podmienky Putina.
Nie, vo vojne chcú pokračovať tvoji bruselskí slniečkári. Preto ste ty a tebe podobní takí nešťastní z toho, že sa Trump a Putin ústne na TRVALOM mieri dohodli. Falošná hra na prímerie je iba oddychová prestávka pred ďalším bojom. Putin a teraz už aj Trump povedali,-prímerie ? NIE ĎAKUJEME. My nechceme žiaden Minsk 1 a Minsk 2.a podobné finty, ktorými si Merkelová vytvorila čas na vyzbrojenie Ukrajiny. Nie. My chceme iba mier, nič iné, iba na papieri podpísaný a medzinárodne garantovaný MIER.
Čiže ty ? Komické veci síce hovoríš, ale komik nie si.
V prípade Ukrajiny je na čele komik a vrah vlastného národa v jednej osobe. Zelenskij.
Zelenskij už dávno nie je ústavný prezident.
Bravó, ty si mysliteľ, najmä keď si vypiješ - nie nadarmo ťa prezývajú pálenka.
Pokračovanie vo vojne, pokiaľ EU, UK a UA povedia "nie" - je súčasťou dohody.
Veď sa už s Trumpom dohodol. - A ani ti to nedal na schválenie - toľká trúfalosť !
Oni áno. A sú to superveľmoci, ktoré určujú ďalšie osudy sveta.
Kto nedodržiava zákon o spisovnej slovenčine, nedodržiava zvyčajne ani iné zákony "Chovanie" je jednoznačne nespisovný výraz, bohemizmus, čiže čechizmus. Áno, aj v slovenčine sú slová odvodené od chovania -ale znamenajú úplne čosi iné ako správanie. Gazda napr. chová svine, rodičia vychovávajú svoje deti, chova je strava a pod. Sú to teda výrazy na označenie pestovanie a vyživovania čohosi, nie na popis vonkajších aktivít človeka. Možno to, pani zátoka, nevieš-ale slovenčina sa riadi slovenskou gramatikou a nie gramatikou anglickou. Ostatok v tvojom texte sú pubertálne oplzlosti, ktoré len dokresľujú, s kým, máme v tvojom prípade tú česť.
Ty si veľký inteligent - jedna veľká noblesná oná..."bača"...
4/5 židov sem prišlo z Haliče /dnešná UA/ vďaka toleračnej politike Márie Terézie a Jozefa II.
Ty asi nie si ani kresťan, ani Slovák
On sa kontroloval- to iba ktosi dostal to, o čo si koledoval.
Rozpadá sa iba intelekt akejsi zátoky veľrýb.
Keď už trepeš dve na tri, trep aspoň po slovensky, ty popoluška. "Chovanie" je boemizmus, po slovensky je to SPRÁVANIE.
Súhlasím s tebou - ty naozaj nevieš...
Pardon, medziročný rast HDP za 2Q 2025 je naozaj 2,4%. V blogu sa však píše o medzikvartálnom raste HDP-ten je v SR + 0,1% a v ČR o niečo málo vyšší , +0,2 %.
Odporúčame