Nemyslel som si o tebe, že si schopný až takýchto oplzlostí. Admin by to tu mal riadne prečistiť.
Nemyslel som si o tebe, že si schopný až takýchto oplzlostí. Admin by to tu mal riadne prečistiť.
Ty vieš presne, že tí darebácki novinári, čo Fica otravovali v Chorvátsku boli tými "novinármi", ktorých RF nazval špinavé protislovenské prosti...tky ? Nuž teda bača môj -ty naozaj všetko vieš a všetko poznáš.
To tam okolo premiéra na chorvátskom pobreží nepobehovali primitívni pseudonovinári ale parlament ?
Toto je miesto na rozumnú diskusiu a nie na infantilné šarvátky.
Breše ale ty - veď máš psie meno.
Haló pán admin - čo robíte - spíte ? Tento brechavý hejter už dávno mal dostať zákaz vstupu do diskusie.
Nomen omen-meno si si dal po psovi - nuž tak brešeš.
Keby admin nebol taký ľútostivý, ty by si za tie vulgárnosti a hejty a invektívy už dávno nemal prístup na toto blogovisko. Ba mali byť ti zabaviť aj počítač. Píšeš ako osemročné nevychované chlapča, no pritom si už iste dobre spráchnivený starý dedko.
Čítaj aj iné zdroje, nie iba "diela" historikov ako Dušan Kováč a "komentátorov" z Denníka N, Sme, Aktualít, Markízy a pod.
Pokiaľ ide o zbrane - dočkaj do prímeria. Potom uvidíš tie fukoty. Rusi t.č. stíhajú vyrábať len pre seba. Potom sa kapacity uvoľnia...
Platnosť toho sekundárneho cla +25% odložili na koniec augusta...Rusi pred áno pre projekt Trumpa a Witkoffa koordinovali svoj postoj s Čínou a včera aj s Brazíliou. BRICS je pre Trumpa príliš súdržné a príliš veľké sústo.
V rozpore z výsledkami celosovietskeho referenda. Bohužiaľ, o súčasnosti rozhodovali traja šéfovia komunistických strán - šéf KS RSFSR, šéf KS Bieloruska a šéf KS Ukrajiny. Tá schôdzka na chate v Bielorusku je najtemnejšia udalosť v novodobých dejinách Ruska.
A čo na druhom stupni ZŠ - v takej VI. C ? Aj tam máš triednych nepriateľov ?
Milý zlatý -prezradím ti tajomstvo. Nepíše sa o tom. Ale na wikipédii či AI sa to dá naklikať. Keď bol ZSSR v rozpade, uskutočnilo sa celosovietske referendum o zachovaní ZSSR. Za zachovanie ZSSR hlasovala väčšina občanov ZSSR. NAJVIAC V TURKMÉNSKU a potom na UKRAJINE ! Referendum, bohužiaľ nikto nebral do úvahy. Šéfovia bývalých zväzových republík už vtedy príliš túžili byť "suverénnymi" reprezentantmi svojic akože suverénnych krajín. A zasadať po boku prezidenta USA, prezidenta Francúzska, premiéra UK či premiéra Nemecka napr. na VZ OSN....
Odporúčame