Hold Vladimírovi Mečiarovi na oslavách 33.výročia vyhlásenia Deklarácie zvrchovanosti
Vybudoval štát z ničoho. No ty si pamätáš iba pár novinárskych klišé /ešte aj to nepresne, lebo toto pravidlo platné v USA parafrázoval iný politik, nie VM/. Pamätáš si iba svoju vtedajšiu i dnešnú fanatickú nenávisť ku všetkému, čo je spojené so slovenskou štátnosťou. Mafia bola v 90-tych rokoch v iných postsoviestkych krajinách oveľa horšia ako v SR. V ČR skončili na dne Slapskej priehrady desiatky mafiánskych obetí. V Nemecku zavraždili šéfa privatizačného úradu. V Poľsku masovo prepadávali autobusy a oberali ľudí o cennosti. V Maďarsku na Váci utca /centrálna pešia zóna/ vyhodila mafia do povetria auto s najbohatším podnikateľom....Pokiaľ ide o privatizáciu, 61% majetku privatizovala ešte vláda ČSFR v prvej vlne kupónky. Prevod majetku na zamestnanecké a manažérske akciovky /tzv. mečiar. privatizácia/ pokryla iba 12% majetku. Asi 26% majetku /prirodzené monopoly, banky, poisťovne, telekomunkiácie, elektrárne, a pod/ predala potom vláda Dzurindu a Mikloša západ.investorom za babku.