Teba by mal riešiť psychiater, nie iba admin.
Teba by mal riešiť psychiater, nie iba admin.
+++++++++++
Urážať, byť osobný, - to je jediná obrana právne nevzdelaných palinkášov pred presnosťou zákona.
Pravdu má iba zákon. Určite ju nemá hocikto len pfreto, že má právo na svoj akože názor. Chybou slovenskej demokracie je, že sa názory úplných laikov dávajú na tú istú rovinu ako platné zákony.
Áno zákon neznesie odpor. Odporovať zákonu , porušovať zákon je TRESTNÉ. Toto nie je o voľnom džavotaní vrabcov na streche. Toto je o zákone.
To o čom píšeš nie je predmetom kauzy VW-predmetom kauzy je protiprávne zabránenie návštevy vo VW pre dvoch poslancov EP. O tom ostatnom napíš blog pre zmenu ty.
+++++++ V magusovi nie je ani kus chlapa. Nevie si priznať omyl. Je ako fanatická kofa na trhu.
Ty si už tak senilný, že nerozoznáš právnu normu od osobnej ľubovôle GR VW SK ? Zákon mu kázal, aby náštevu europoslancov umožnil. On to protizámkonne neurobil. Ponesie dôsledky. To je všetko.
Tu nejde o to, že sa GR VW SK odmietol stretnúť s europoslancami. On im protizákonne neumožnil návštevu a prieskum vo VW. Ak on osobne nemohol s nimi rokovať, mal dať k dispozícii iných manažérov.
Norma EP dáva europoslancom oprávnenie na návštevu o.i. aj akejkoľvek súkromnej korporácie v EU. Nevykrúcaj sa. Zákonodarstvo EU je jasné a presné. To čo ty tu spliezaš patrí do noriem upravujúcich lobbing a konflikt záujmov. Áno, treba mať schopnosť vnímať písaný text.
Prieskum pozostáva z návštevy a diskusie- s vedením, ale aj so zamestnancami. POdľa noriem EU majú europoslanci právo na návštevu akéhokoľvek pracoviska na území EU a majú tam právo vykonať prieskum. Ten sa na 99% robí diskusiami s vedením a pracovníkmi inštitúcie či firmy a štúdiom dokumentácie. Toto bolo europoslancom znemožnené a GR VW SK ponesie za to dôsledky. PS: Som rád, že si ovocinár. Slovenské jablká mám rád.
daj ešte niečo o akýchsi plochozemcoch a Putinovi, ty malé agresívne zlo...
Nejde o to, koľko trolov podobných tebe sa tu ozve. Ja som tam bol a pravda je, že pískalo max. 20-21 ľudí.
Bol som tam, pískalo asi 20 aktivistov OlaNO, Demokratov a PS. To neboli žiadni folkloristi. Zapískali, sadli do aut a hybaj do Bratislavy.
Asi si nečítal blog. Rozdiel medzi amorálnosťou minulej vlády a korektnosťou tejto vlády je v tom, že kým tá prvá nielenže nenavštívila miesto oveľa rozsiahlejšej katastrofy /zemetrasenia/ ako sú strechy poškodené víchricou a neurobila nič pre odškodnenie postihnutých, táto vláda poslala do Gelnice štátneho tajomníka MV SR a sekčného šéfa MPSVR a začala s vyplácaním finančnej a humanitárnej pomoci.
Drž sa podstaty témy. GR VW SK znemožnil europoslancom návštevu firmy a prieskum v nej. Tým porušil zákonodárstvo EU a práva europoslancov Blahu a Kaliňáka.
Svoje konšpirácie o úmysloch europoslancov si nechaj pre seba. Tento blog je o tom, že GR VW SK porušil právo europoslancov na návštevu VW a na prieskum v ňom.
Europoslanci majú podľa práva EU a štatútu EP právo navštíviť ktorúkoľvek inštitúciu a firmu na území EU, vrátane privátnych firiem a urobiť tam prieskum. GR VW SK toto právo porušil.
O čom trepeš ? Téma blogu nie je Bombic ale porušenie euronoriem zo strany GR VW SK,
Odporúčame